Натуральный паркет

Тема у розділі 'Полы', створена користувачем winter, 29 бер 2008.

  1. Alligator 31

    Alligator 31 Бригадир

    Повідомлення:
    2.444
    Симпатії:
    98
    Адреса:
    Луганск
    Сейчас огромный выбор современных материалов. Всякие ремонтные герметики...
     
  2. Tavrovod

    Tavrovod Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    В БОЛЬШИЕ я вставил кусочки паркетной доски по типу мозаики. :)
    А вот со средними подобная фигня и получается... Пыль после высыхания смеси потемнела и режет глаз гораздо больше, чем шпатлевка "под Дуб", которая несколько светлее паркета. :(
     
  3. spine

    spine Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.441
    Симпатії:
    1.193
    Адреса:
    Вінниця
    Интересный у Вас паркет. Вы даже щели делите на большие, средние, маленькие. Фото можете выложить. Может там не щели заделывать нада, а менять частями???
     
  4. Tavrovod

    Tavrovod Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Большие щели - это те, где торец замка выглядывает в щели. :-[
    Я туда вставки делал из паркетины (был небольшой запас). drel
    Менять кусками в центре комнаты упаришься - все на замках и КАК туда добраться я не представляю. Просто так ведь не достанешь десяток паркетин в метре от стены...
    Средние щели - около 2-3 мм. Их и шпатлюю. Ну а мелочь - это около 1 мм. Ну и Бог с ними. Пусть живут! :)

    Вот ЧТО было (местами и стяжка полетела - пришлось латать...)
     

    Вкладення:

    • 21112008075.jpg
      21112008075.jpg
      Розмір файлу:
      469,6 КБ
      Переглядів:
      114
    • 30112008084.jpg
      30112008084.jpg
      Розмір файлу:
      767 КБ
      Переглядів:
      105
  5. Андрей123

    Андрей123 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.352
    Симпатії:
    1.611
    Адреса:
    Днепропетровск
    случилось следующее - клей ПВА (уверен, не марки D2/D3) был достаточно жидкий для того, что бы смочить пыль (напитать её). вот и потемнела сердешная...
    могу Вас уверить - не посветлеет. вернее не так сильно посветлеет, как бы того хотелось
     
  6. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Натуральный паркет

    Мало не впав з подиву сьогодні в будмагазині - там ламінат польський (33 клас стирання) коштує вже 110 гривень за метр:-D . А паркет буковий , дубовий , ясень теж починається з такої ж приблизно сумми... Це хтож той ламінат в них купить цікаво :) ( хоча мода потребує жертв гиги)

    Хто стелив , паркет , підкажіть, там обовязково треба на фанеру ще якийсь папір спеціальний чи це просто розвід на бабло ?:K

    Купив сьогодні супер дешеву ручну стрічкову шліфмашину - не знаю чи вийде мені цим аппаратом пошліфувати ( зновуж хто пробував - підкажіть пліз ) квадратура не велика в принципі ...

    Ще таке питання гризе сумління - хочу половину паркету (дуб) пропитати морилкою щоб типу квадратиками візерунок зробити , то яку морилку брати - підійде звичайна ( для дерева,Українська) чи щось спеціальне треба ?
     
  7. yarek

    yarek Бригадир

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Буковина
    Re: Відповідь: Натуральный паркет

    Якщо паркет будете прибивати цвяхами без клею то потрібно застелити папір(я стелив Пергамін).Але зараз в основноиу паркет ложать на клей Паркетолеп і прибивають цвяхами.
    На рахунок шліфовки.Вам прийдеться трохи попотіти але це можливо.
    Морилку яку вибирете така і буде.Стартовий лак можна дати щось на базі нітро,Потім ще два рази покрити(Садолін,Маршал,Тікуріла).Моі колеги які займаються тільки паркетом,так вони користуться водними лаками тобто на водній основі.Я не пробував.
     
    1 людині також подобається це.
  8. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Натуральный паркет

    Битиму цвяхами звичайно:) . Кому ж потрібна лишня хімія в кімнаті ...Ще таке питання - а чи можна паркет воскувати замість лакування ( всежтаки віск натуральний - нешкідливий для здоровя) Зараз взагалі ,бачив по тв, в єс, дерево жентицею з воском від шкідників захищають...
     
  9. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Натуральный паркет

    Ще турбує та частина паркету що буде біля каміну , там він помоєму буде більш висихати ніж наприклад в протилежному кінці кімнати під вікном ...O=-

    Хтось стикався ?
     

    Вкладення:

    • parq.jpg
      parq.jpg
      Розмір файлу:
      204,6 КБ
      Переглядів:
      95
  10. yarek

    yarek Бригадир

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Буковина
    Відповідь: Натуральный паркет

    На рахунок воску нічого не можу сказати.А біля каміну можна плитку , підібрати під паркет і положити.Чи ви забили вже там чорнову підлогу.Мій друг поставив паркет до самого каміну не зсихається,але він не часто його розпалює камін.
     

    Вкладення:

    • DSC01946.jpg
      DSC01946.jpg
      Розмір файлу:
      67,5 КБ
      Переглядів:
      89

Поділитися цією сторінкою