Дрель и функции насадок для дрелей - объясните начинающему

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем ashonok, 4 кві 2011.

  1. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Объясните начинающему: дрель и функции насадок.

    это смотря что маньячить и какой шлифмашинкой.
    это правильно и не видитесь на дешёвку, чтобы не разочароваться


    запишите большими буквами - лучше специализированный инструмент
     
  2. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    Re: Объясните начинающему: дрель и функции насадок.

    Я бы посоветовал перфоратор с дрелевой насадкой. Год назад купил такую. Насадка шла в комплекте (+ запасные щетки). Незаменимая вещь!!!
     
  3. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
  4. BES

    BES Майстер

    Повідомлення:
    420
    Симпатії:
    54
    Re: Відповідь: Re: Объясните начинающему: дрель и функции насадок.

    Ы... У меня на балконе тоже циркулярка валяется, еще тех времен, жЫлезяка страшная :-D
    Сейчас в работе "универсальный инструмент" - Фиолентовский штроборез.
    Правда, приблуду штроборезную снял сразу. А так - резка бетона, полировка, шлифовка, щетки проволочные.
    Даже дерево режем, если что быстро подрезать - удобнее болгаркой.
    А вообще под каждую работу нужен свой инструмент. Я вот сейчас на полировальную машинку облизываюсь, только выбрать никак не могу :(
     
  5. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Объясните начинающему: дрель и функции насадок.

    ...
    Согласен на все 100%. Я как-то ради интереса цветок из бруcка 5x5 вырезал болгаркой )))
    Темный получился (дерево аж дымело), но вышло!
     
  6. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Відповідь: Re: Объясните начинающему: дрель и функции насадок.

    Не погоджусь!

    У мого батька і до нині є дриль радянського виробництва у дерев"яні валізі з комплектом для заточки абразивним кругом з установкою на стіл, шліфовки, поліровки войлочним кругом, це при тому що вона без реверсу і регулювання обертів!

    Варіант, але не зручно працювати дрібними свердлами і на висоті.
    Насадок багато, залежно що і коли робити потрібно (навіть дриль з вбудованим у ручку ліхтариком є, або з світлодіодом в рукоятці основній)
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Объясните начинающему: дрель и функции насадок.

    хороша річ, набагато приємніше працювати, чим кутовою шліфмашинкою. Купуйте!

    Добавлено через 4 минуты 20 секунд
    напильники з радянського інструменту у мене тільки.. А щодо електроінструменту - чисто радянське потребувало для роботи гумових рукавиць, так як билось струмом.
    Більш-менш пристойне було великим дефіцитом, або коштувало великі гроші..
     
    3 користувачам це сподобалось.
  8. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Объясните начинающему: дрель и функции насадок.

    Дриль ще жива, пилка дискова прибалтійська теж ще працює, ще є фуганок радянський в ідеальному стані - то все в батька мого.
    Хоча то правда, якість була не дуже, та й ергономіки ніякої, про захист і мови не було.
    Тому і згинула ця країна, гнила була повністю...
     
  9. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Объясните начинающему: дрель и функции насадок.

    ... Думаю, инструмент до страны тут не причем... ведь "є фуганок радянський в ідеальному стані"... ))
    ...
    Помнится, при развале СССР (конец 80-х - начало 90-х) поляки у наших соотечественников чемоданами-тоннами скупали наши паяльники, дрели, утюги, транзисторы, лампочки и проч. электротехнику....
     
  10. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Объясните начинающему: дрель и функции н

    Було діло...
    А ще Китай наші ломи купував а нам продавав леза виплавлені з наших ломів в тридорога.

    Muton, до дупи той фуганок, вага скажена, працювати на руки важко, возитися просто біда, ножі після переточки пів дня виставляти потрібно...
    Це швидше раритет, а ніж корисна річ.
    В мене інтерскол рубанок - на порядок вище класом.
    Хоча то лише рубанок.
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою