Новый раздел - деревообработка

Тема у розділі 'Деревообработка', створена користувачем Dmitry, 28 бер 2011.

  1. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Тяжко сказати,думаю що так(матлошити).Саме краще покажіть фото деталі,якісно сфотографованої тоді можна буде щось радити.
     
  2. figarey

    figarey Прораб

    Повідомлення:
    338
    Симпатії:
    367
  3. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    O=- і вони вже також?

    І непрактично...для правильної роботи вони повинні працювати синхронно,також болти фіксації знаходяться позаду упору і оператору буде незручно "намацувати" їх або обходити стіл.Для зручності такі болти робляться на високих штоках.Не зовсім зрозуміла політика стружковідводу..
     
    Останнє редагування: 4 жов 2016
  4. figarey

    figarey Прораб

    Повідомлення:
    338
    Симпатії:
    367
    Зараз майструю столик ,тема для мене цікава ,якщо у Вас є цікавий варіант ,де зручно та синхронно ,тицніть носом в яку сторону подивитись .Дякую .
     
  5. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Тема стара як світ...Хто хоче побавитись то майструє собі ліфти з фанери і купує пластини,кільця,всякі профіля типа інкри і т.д. а кому треба працювати то може і фрезер до фанери прикрутити:-D.Я би приділив більше часу і грошей самому фрезеру,це добра половина успіху,а також пристрою підйому та опускання.
     
  6. figarey

    figarey Прораб

    Повідомлення:
    338
    Симпатії:
    367
    Фрезеру я приділив уваги , і він в мене з заводським ліфтом , прикручений до фанери вже не влаштовує . А стіл робиться під певну роботу .Не розкидайтесь фразами

    Ви далеко не знаєте що я роблю і як ,на мій запит про зручно та синхронно зрозумілого не почув ,лише бла бла бла .До Вас нічого особистого .
     
  7. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Cherna-facepalmЯ не знаю що для Вас зручно..може штани через голову вдівати а я буду розказувати як це роблять більшість.Якщо Вам так сподобався той пристрій "братів" з піднебесної то купіть собі і мене не слухайте і буде Вам щастя в

    бо воно мені зовсім не цікаво,і не розкидайтесь фразами

    бо то далеко не той ліфт за який думаєте і працювати ним в столі одна каторга.:-D
     
    figarey подобається це.
  8. figarey

    figarey Прораб

    Повідомлення:
    338
    Симпатії:
    367
    Дякую ,відповідь получив вичерпний helloяк годиться для Інженера .
     
  9. vbnz

    vbnz Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    belarus
     
  10. Ииванн

    Ииванн Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    1
    Я невероятно люблю работу по дереву, особенно почему то бензопилой, как по мне это невероятно сложная работа, таким сложным инструментом сделать такую тонкую работу))
     

Поділитися цією сторінкою