Як зробити опалення двома котлами - газовим і твердопаливним

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем BVM, 28 бер 2011.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Поставте крапки у місцях з'єднання на перехрестях. Або намалюйте обводи. Щоб не вгадувать, де труби з'єднані, а де просто проходять повз одна іншу.
     
  2. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    Хочу додати опалювана площа 120 м кв будинок утеплений. ТА хочу ставити для безпеки та отримання гарячої води. Вся система опалення екопласт. Від ТК до ТА думаю природні уклони 2х дюйм трубою але котельня 2,2*2,2 м немає де розігнатись.
     

    Вкладення:

    • Doc1.docx
      Розмір файлу:
      135,9 КБ
      Переглядів:
      32
  3. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Схематично, наче все вірно.
     
  4. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    Ще думаю десь потрібно поставити зворотній клапан щоб ГК при затуханні ТК не грів ТА. Іще чи буде якийсь ефект у зворотці яку я хочу пустити і через ТА і в обхід нього. задумка така так як у мене в системі до 50 л води і ГК буде працювати постійно на фітілі то в системі буде постійно гаряча вода близько 60 г думаю що підміс на зворотку ТК не обов'язковий, але з другої сторони при моїй схемі поки ТК не прогріє ТА СО не грітиметься, чи може я не правий, підозрюю що на початку теми були хороші схеми підключення, але більшість із них у мене не відкривається. Підправте хто може мою схему. абож скиньте робочу під мої параметри опалення. Якщо потрібні ще якісь дані із задоволенням напишу. Дякую.
     
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Це дісно проста, але дієва схема. Через простоту, перехід з котла на котел доведеться робити вручну. Один з кранів відкривати тут, а там один з кранів закривати.
    Одним зворотнім клапаном десь, напевно не вийде автоматизувати перехід з дров на газ.
     
  6. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    Теж бачу якщо поставити звор клапан на виході із ТА то насос якой стоїть на зворотці буде давити на клапан із двох сторін тоді що можна добавити в схему щоб було відносно бюджетно і дієво. Дякую.
     
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Вона дієва. Тільки на газ треба перемикати руками. Один кран закрити, другий відкрити, і запалити газ.
    Ви хочете автоматичного вмикання?
    Сформулюйте свої вимоги до опалення.
     
  8. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    З виставленою темп 50 гр при охолодженні ТК та ТА нижче 50гр газовий включиться єдина проблема як зробити щоб під час роботи ГК він не грів ТА та ТК а грів лише СО ( якщо ТК перегорів посередночі )
    При розпалюванні ТК я найду 50 хв часу щоб запустити в ТК воду 55 гр а от коли він перегорить то навіщо щоб газовий грів лишні 500 л води.
     
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Ні, не включиться. Бо він має бути перекритий. Через нього не буде бігти вода, датчик внутрі котла не буде бачити потрібну температуру, і він не включиться.
    Перемалюйте схему на більш наочну, тоді краще буде видно що до чого.
     
  10. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    Тоді може ГК підключити не паралельно а послідовно до СО щоб через нього проходила гаряча вода.
     

Поділитися цією сторінкою