Секрет довголіття

Тема у розділі 'Спорт и здоровье', створена користувачем Voyutichi, 17 бер 2011.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    не створюйте парадоксів. У мене власне "Я" хоче довго жити. То що, мені з цим "Я" боротися?
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    в мене нема роздвоєння особистості, тобто "мене" і "я".
     
  3. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    Такий експеремент ще раз підтверджує що більша частина поведінки людини не залежить від її свідомості...більша частина дій підсвідомі...
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    я би сказав надсвідомі.
     
  5. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    так мова не про роздвоєння особистості, мова лише про те, що процес внутрішнього діалогу з самим собою не завжди підвласний волі людини...те саме як що спробовати посидіть не рухому з пів годинки, через деякий час тіло саме почне рухатись, то щось зачешеться і рука рефлекторно потянеться чесати,, то голова повернеться на якийсь шум....тобто лишиться багато механічних, рефлекторних не усвідомленних рухів...
    --- добавлено: May 19, 2013 3:54 PM ---
    мені більше подобається термін без свідомі, так як тлумачить західна школа психології...
    надсвідомість звичайно круто звучить, але як правило все набагато банальніше...
     
  6. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    вміння користуватись своею увагою дуже важливе...часто увага концентрується на різних речах зовсім не свідомо...
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    бажання свідомості взяти керування організмом у "свої руки" частіше приводить до катастрофи ніж до покращення.
    Свідомості віддано контроль над багатьма процесами життєдіяльності, але найкращий результат спостерігається, коли свідомість таки прислухається до згаданого вами надсвідомого "Я", а не бореться з ним.
     
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    А голова не кружится?
     
  9. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    Voyutichi ви вже признаєте що так зване Я можна розкласти на складові, те що усвідомлюється та те що надсвідоме....Звичайно потрібну слухати своє тіло,єле і тут є парадокси, наприклад алкоголік тянеться за черговими 100 грам тому що все його ество просить цього....те ж саме з переїданням, тяга до солодкого, або та ж сама лінь....не все так однозначно...
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    ні, не розкладаю. Говорю вашими термінами для кращого порозуміння.
    Для мене моє тіло тільки форма для перебування у нашому матеріальному світі, так би мовити приватна власність мого духу. (зараз ще договорюся..:))
    --- добавлено: May 19, 2013 5:47 PM ---
    Здоровенькі були! А для чого мені хочеться пекти смачний хліб?
     

Поділитися цією сторінкою