Кто не любит огородов?

Тема у розділі 'Сад и огород', створена користувачем строитель ландшафтов, 18 лют 2011.

  1. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    В десятку!
    Навіщо заморочуватися взагалі, якщо не забезпечить продуктами,
    краще тоді вже просто клумби в такому виконанні...
     
    2 користувачам це сподобалось.
  2. строитель ландшафтов

    строитель ландшафтов Майстер

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    91
    Адреса:
    Хмельницкий
    Правда. Понту є трохи.

    А яких овочів тут нехватає ( ну крім картоплі)?
    У мене є знайомі у Німеччині. Пам'ятаю своє здивування колись, як побачив теплицю, а в ній -- тільки 6 саджанців помідорів. Помідори та сім'я ість весь сезон. Це питання сортності і догляду.
     
    1 людині також подобається це.
  3. Портвейн

    Портвейн Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.301
    Симпатії:
    4.295
    Адреса:
    Краматорск
    Да нет никаких суперсортов помидор , которыми 6 кустиков накормят мою семью ,
    а еще и законсервировать на зиму надо .
    Не нравится огород , за деньги вбуханные в капитальные брусья и дорожки можно сделать действительно прекрасный цветник , виноградник , сад , газон , розарий ,
    водоем ,горки - нужное подчеркнуть .
    А этот огородик уже сейчас выглядит нелепо , а после зимы или несколько зим будет вообще выглядеть никак .
    Не надо копировать чужую дурь = займитесь своей .
    Я не люблю огород = пол участка у меня неплохой сад , виноград был , и я еще посадил 8 саженцев новых лучших сортов винограда , десять роз посадил и начал формировать розарий , ну и осталось того огорода сотки две максиум .
    Этим летом прикуплю еще лучшие сорта малины , простенькая у меня в саду растет .
    Клубнику расширю .
    Вариантов как можно не любить огород просто валом .
    Мне бы такие брусочки из дерева - как красиво бы они смотрелись на опорах винограда или плетистых роз .
    А эти их в землю закапывают . Я в шоке .
     
    1 людині також подобається це.
  4. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    АНАЛОГІЧНО!
    Маю пару яблунь, пару слив, пару горіхів, грушу, калину, лісовий червоний горіх, бузок, малину...
    Минулого року посадив 2 сорти винограду закарпатського, на весну планую взяти 10 саджанців малини та троянди кущові.
    З городинни вирощую тільки кріп та петрушку, салат. Минулого року садив цибулю, часник і редис, сподобалося.
     
    1 людині також подобається це.
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Кто не любит огородов?

    хіба для Кончи-Заспи чи Золотих Воріт.. І то під питанням. :)
     
    1 людині також подобається це.
  6. Lesichka

    Lesichka Майстер

    Повідомлення:
    161
    Симпатії:
    83
    Адреса:
    Черкассы
    Для них это и есть клумбы. Там высокие грядки делают от лени (типа низко не наклоняться, не месить грязь, легче бороться с сорняками), и от нехватки плодородной земли, а не с "голодухи". Пройдет время и у нас от сплошных газов постепенно начнут переходить на такое. Кто в погоне за модой, а кому захочется кушать "чистый" продукт.
    Мое личное мнение, что даже среди клумб и газонов можно посадить всякое съестное и это не будет нарушать дизайн. Это и есть мастерство. :)
     
    3 користувачам це сподобалось.
  7. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Підтримую на всі 100.
    Інтересно скільки часу простоїть цей вазон з брусків ,вода затече літ розіпре .
    Переорювати дуже зручно !:)
    Ну хочиш ти людей здивувати чи ходити по бетоні ? Зроби дорожки з бруківки ,і каждий рік переставляй ,зміни на городі .(І якщо не помиляюсь для землі чудово , під бруківкою віддихати рік буде ).

    Навіщо життя собі ускладнювати ?
     
    3 користувачам це сподобалось.
  8. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    "Ото ж бо, куме, отож бо!"
     
    1 людині також подобається це.
  9. MOLOTOK

    MOLOTOK Новачок

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Украина
    Згоден, я також чув про такі штуки, що люди отримували урожаї помідор до 40 кг з одного куща - це реальність, тому критика тут не суміна.
    Я навіть знаю один такий спосіб, але біля такого одного куща потрібно вкласти зусиль немало..:K

    Добавлено через 8 минут 44 секунды
    Облаштування такого городу буде коштувати більше ніж закупити овочів для сім*ї на цілий рік, а то й на два, чи навіть на три.. Але якщо з позиції естетики - дуже прикольно і оригінально..
     
    1 людині також подобається це.
  10. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    MOLOTOK, ласкаво просимо до нашої компанії.
    Ви з звідки, чим займаєтесь?
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою