Ціни на Hilti

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем Б.А.Р, 7 лют 2011.

  1. Korni

    Korni Бригадир

    Повідомлення:
    391
    Симпатії:
    116
    Адреса:
    Киев, Шполянка
    Re: Відповідь: Re: Ціни на Hilti

    Не знаю.

    На днях нужен был лёгкий перф ещё один... Ходил-смотрел.... Всё-таки, это не Хилти-диапазон....

    Из Хилти - только средние и тяжёлые перфы интересны и штроборез на 230... точнее, их системы кожухов - более удобной, чем у Хилти, не видел...
    125 штроборез дороговат - у меня Фиолент отлично работает уже два года... правда, вместе с пылесосом хилти .....

    Собираю на 230 бороздодел ;)
     
    1 людині також подобається це.
  2. Юрко

    Юрко Інженер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    404
    Адреса:
    UA
    Відповідь: Ціни на Hilti

    Був у мене досвід користування ХІЛТІ . Купили нам на фірму два шурупокрути 14.4в.
    оглянувши їх я сказав- Вау акум 3000 ма ергономіка дизайн 5+. Побачивши ціну я сказав -уух 2550 грн 510$ (макіта бош якими нас тоді комплектували коштували по 150-160$ 12в 2000ма) Ресурс Мак Бош приблизно 200 000 шурупів 25 до г.к. це десь 1.5-2 роки роботи. Пройшовши цей ресур шуром Хілті от думаю звір, але десь за місяць часу щикнув один іструмент а за півтора другий, і фсе це по завершенні гарантійного строку, Керівництво помоєму вирішило розібрати їх на з/ч зробивши висновок що краще купити 3 макіти чи боша.
    Сверла Хілті твердосплавний бур сдс 6 на 160 сверлить добре та в монолітному перекритті злизалось семе тіло сверла практично з такою самою виробіткою як Бош чи Ірвін. (До речі в епіцентрі продають сдс експерт "повний китай" який виявився не гіршим а може й кращим за всі маститі бренди що мене дуже здивувало-рекомендую)
    Висновок я зробив (для себе) такий ,що якість хілті краща на 10% а ціна 200-300% це для мене неприйнятно.
    Пробував ТЕ-1 : свистопердячка поки в стелі висверлить отвір можна посивіти. Його класифікація як на мене побутовий інструмент хоча з одним режимом кому він дома потрібен.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  3. Korni

    Korni Бригадир

    Повідомлення:
    391
    Симпатії:
    116
    Адреса:
    Киев, Шполянка
    Re: Відповідь: Ціни на Hilti

    Ваше утверждение удивило не меньше.
     
    1 людині також подобається це.
  4. Портвейн

    Портвейн Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.301
    Симпатії:
    4.295
    Адреса:
    Краматорск
    А можно подробнее, какие отверствия в потолке он долго сверлил ?
    Интересуюсь как возможным приобретением .
    Мне нужно сверлить несколько дырок 8-10 мм
    4 крепление спутниковой тарелки и 1 ввод кабеля 8мм .
    Вроде на мастерсити отзывались как о неплохом перфе для таких отверстий .
     
    1 людині також подобається це.
  5. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Відповідь: Ціни на Hilti

    Аналогічно. Проте це нормально. Сама напайка - супер.
    Правда я такі (4 гранна напайка) Запорізькі тепер купую, по 13 гривень/шт 6х160.
     
  6. Портвейн

    Портвейн Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.301
    Симпатії:
    4.295
    Адреса:
    Краматорск
    Да я вот не понял = вы Анатолич имеете ТЕ2 (который на 0,1 джоуля сильнее ударяет чем ТЕ1 ) и вроде не жалуетесь .
    На мастерсити ТЕ1 рекомендуют как неплохой дюпельник для сверления отверствий до 12 мм .
    А Юрко пишет = ,,Пробував ТЕ-1 : свистопердячка поки в стелі висверлить отвір можна посивіти. Його класифікація як на мене побутовий інструмент ,,
    = где правда ?
    И шо это за побутовый инструмент который продается с двухлетней гарантией хилти (период никаких затрат 2 года ) ?
    По паспорту ТЕ1 = Оптимальный диаметр бурения 4 мм - 12 мм = он єтому не соответствует .
    Я увы не могу проверить его до покупки = поэтому интересуюсь вашим мнением ?
     
    1 людині також подобається це.
  7. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Відповідь: Re: Ціни на Hilti

    Нормально, коронкою ж свердлю!

    Не знаю де правда, якщо звик до потужного (типу ТЕ-7) то напевно дійсно замало потужності. Я маю 2 скіли по 1,4Дж, то цей дає фору. Від себе кажу.
    А скіли в стелі просто як у масло.
    До речі, в Епіку (у нас у м.Львів) можна попробувати.
    Запитайте, стало мені цікаво теж, чому це "свистопердячка" не хоче свердлити.
    От і 2 ім"я для малопотужних перфораторів...

    Добавлено через 2 минуты 23 секунды
    На крайній випадок можна повернути за 14 днів.
    А передпродажна перевірка обов"язкова.
     
  8. Юрко

    Юрко Інженер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    404
    Адреса:
    UA
    Відповідь: Ціни на Hilti

    Ух напевне зачепив я любителів ХІЛТІ.:-D Відразу скажу я люблю давати коментарі про інструмент опробувавши його в реальних умовах.Проте це є моя субєктивна думка і з нею не всі можуті бути згодні - це природньо. Про шуруповерти я дав вичерпну відповідь. Чого я обізвав ТЕ-1 свис... так те через звук який він видає коли прецює-свистить і коли сверлить-... тому і свистопердячка. Правда цей перф був вживаний, у побутових цілях знайомим. Посивієш; - я працюю гіпсокартонником на роботі використовую сверло тільки 6мм буває що треба просверлити до 500 отворів у стелі за день, і у порівнянні з Макіта 2450 та AEG PN3000 X2 (які вмене є) втома руки набагато більша тому ,що, він сверлить повільніше, хоча він легший.
    Професійний;- ? див фото АЕГ- це я називаю модульна будова і провесійний інструмент.Який з них стане в пригоді вдома думаю теж очевидно. Різний клас- так, але в нас є право вибору при покупці.Супер гарантія- а хіба в Боша менша.(великі болгарки Хілті виробляє Бош і гарантія 6міс на них від хілті!!!) До речі АЕГ куплений в 2003 році контрабасний без гарантії, нічо цвіте і пахне.:-D
    Портвейн Особисто Вам я би радив купити більш універсальний перф . Уявіть що ви зможете при монтажі анкер ще й закрутити перфом і навіть відкрутити якщо треба, помінявши насадку. А в ТЕ навіть адаптер нестає.Мастер сіті хвалять тому,що в них є джамшути які ломають будь-яку машину якщо в ній є більше одної кнопки.А цей для них находка (для того навіть реверса не зробили у ньому):))
    До речі на фото 2 патрон від шуріка Хілті того що здох ,трудиться на замісі перлфіксу.
    Особисто для себе я розвіяв міф ХІЛТІ івін став просто хілті класом як і решту проф інструменту. Хоча це все залежить від смаків кожного з нас . Бажаю всім вдалого вибору.:Hi:
     

    Вкладення:

    2 користувачам це сподобалось.
  9. Портвейн

    Портвейн Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.301
    Симпатії:
    4.295
    Адреса:
    Краматорск
    Спасибо за развернутый ответ .
    Буду подумать .
    В любом случае наверно повременю до лета .
    У меня нет пробем со свистом = 4 дырки под анкеры и одна - две под кабель .
    Хороший универсал Бош 2-26дфр или макита 2470Т стоит миниум 2350 или 1800(и кажись нет в наличии )
    А Те1 1000 = если сверлить под ввод кабеля 8мм дырку в окне то говорят есть короткий переходник у кресса , где боек вроде не достает .
    Вот и подумал о как вы говорите свистопердячке (почему нет )
    Ваши слова дали пищу для размышлений = но пока не разубедили .
     
    1 людині також подобається це.
  10. Юрко

    Юрко Інженер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    404
    Адреса:
    UA
    Відповідь: Ціни на Hilti

    ТЕ 1 + адаптер мін1100грн.Не факт що шліци креза підійдуть ,по моєму це неперевірена інформація.А реверс.
    http://www.klondayk.com.ua/ru/products/descriptions/perforator_Metabo_KHE_24_SP/index.html - навіть ця пропозиція краща і навіть на нього була акція в епіку, і теж 3р гарантії.:)
    З повагою Юрко.
     

Поділитися цією сторінкою