Замена котла

Тема у розділі 'Котлы', створена користувачем xkeeperx, 11 січ 2011.

  1. xkeeperx

    xkeeperx Новачок

    Повідомлення:
    126
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Донецк
    Re: Відповідь: Re: Замена котла

    я к этому и веду ))) походу начинать с котла ?

    и вот чтоб неполучилось , что котел будет новый ,а газа хавать станет больше ) и спрашиваю нормальна ли такая замена ?
     
  2. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Замена котла

    Сума економії за газ не перекриє витрати на нову систему опалення. Але не ставте це задачею №1. Отриманий комфорт вартий того.

    Добавлено через 5 минут 18 секунд
    Якщо ви проведете повну заміну системи опалення , і не будете наповнювати по 5 ванн на день, то більше газу використовувати не будете.
     
  3. xkeeperx

    xkeeperx Новачок

    Повідомлення:
    126
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Донецк
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Замена котла

    почемуже не перекроет , если расход 3000 кубов за сезон экономия 10% то 300 кубовза сезон то гдето за 10 лет окупиться )))

    в томто и дело что меня интересует частичная замена. тобиш замена только котла
     
  4. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Замена котла

    Ви збираєтесь купити котел який не буде ніколи ламатися і працюватиме вічно .Я за.Але може бути й так ,що через N-у кількість років, до нього або запчастин не буде ,або їх ціна кусатиметься. Все відносно.

    Добавлено через 6 минут 15 секунд
    Ну спочатку котел, а потім і систему .Ви ж масандру опалювати теж напевно збираєтесь.
     
  5. xkeeperx

    xkeeperx Новачок

    Повідомлення:
    126
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Донецк
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Замена котла

    вы хотите сказать что нет смысла ставить новый котел ? или что ставить его с целью экономии нет смысла ?

    да именно так и хочу сделать ) вот только на какие параметры котла надо обратить внимание ?
     
  6. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Современные котлы (в основном) идут от 24 кВт - где-то 200-240 м2. Хватит и на масандру.
    Если оставить старую систему с большим объемом воды, то значительной экономии не будет. Есть же разница - нагреть 100 л воды и 300 литров?:Hi:
     
  7. xkeeperx

    xkeeperx Новачок

    Повідомлення:
    126
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Донецк
    главное хоть какаято экономия точно будет , мне главное ,чтоб он больше не стал есть )
     
  8. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Замена котла

    Реальна економія -це комплексний підхід . Приведу свій приклад з другої теми:На рахунок економії газу. Перебирав розрахункові книжки за газ, знайшов книжку за 2005р. Порівняв з 2010р. Витрати зменшились десь на 400-450м3 за рік при 70м2опалювальної площі. Це було досягнуто за рахунок : заміна вікон на м/п; заміна чуг.радіаторів на біметал; заміна котла КСТ - 10 на настінний - 20Квт.Здавалося б ,ну ось реальна економія.Але якщо подивитися з іншого боку то її немає. Витрати тільки на обладнання , матеріали склали десь 20000 грн.(робота моя).Ця сума ніколи не окупиться за рахунок отриманої економії. Плюс то того витрати на на обслугу котла, які із збільшенням часу експлуатації зростатимуть.
    Але є і плюс . Стало тепліше в будинку.Є запас ,до вичерпання ліміту,300-400м3, не потрібно постійно заглядати до лічильника. А це маленькі складові комфорту. Так може воно того і варте.
    Але все це робилось не за один рік. Як кажуть:" Дорогу осилит идущий".
     
  9. xkeeperx

    xkeeperx Новачок

    Повідомлення:
    126
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Донецк
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Замена котла

    в принципе я к этому и веду , вот только 400 кубов счас = 400 грн а через пару лет может и 800 станет

    я получаю свои параметры расхода газа морозя себе попу при +18 и экономиями разного рода.
    (сами понимаете комфорта НОЛЬ )
    из плюсов новой системы
    + я начну вкладываться до 2500 куб в год что уже даст 30% экономии
    + в доме станет теплее вода
    + вода в кране станет и горячей и нормального напора
    + смогу регулировать температуру по комнатам
    + установив термарегулятор програматор ( както так ) можно сэкономить еще 10-15 % пока никого нет дома температура сама уменьшиться на 3-5 град
    + не надо тратить время , чтоб постоянно переключать то температуру котла то подачу воды

    минусы
    - цена
     
  10. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Замена кот

    :vo:
     

Поділитися цією сторінкою