Твердопаливний котел - КОВСГДВД

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем bodros, 5 січ 2011.

  1. Андрій Р

    Андрій Р Новачок

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Рівне
    Re: КОВСГДВД-Котел твердопаливний газогенераторний Підприємець Я.Федина.

    Найшов на сайті Я.Федини, як бути з ціми словами, дословно:
    Тверде паливо — різні недорогі відходи деревообробної промисловості (стружка чи тирса - з можливістю автоматичного довантаження), тирсобрикети, дрова, частково - брикети торфу. Якщо витримувати високу вологість - до 50% (мокрі дрова), то котел виробляє висококалорійний генераторний "водяний" газ і спалює його при температурі 1200°C!
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: КОВСГДВД-Котел твердопаливний газогенераторний Підприємець Я.Федина.

    хм.. ну я би залишив для автора можливість розгорнуто пояснити цей феномен і вигоду з цього явища..
     
  3. bodros

    bodros Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Відповідь: Re: КОВСГДВД-Котел твердопаливний газогенераторний Підприємець Я.Федина.

    цікаво-цікаво... я як власник такого котла на власному досвіді переконався що краще спалювати сухі дрова!!!
     
  4. bodros

    bodros Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Відповідь: КОВСГДВД-Котел твердопаливний газогенераторний Підприємець Я.Федина.

    чомусь не вдається залити фото...
     
  5. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Re: Відповідь: КОВСГДВД-Котел твердопаливний газогенераторний Підприємець Я.Федина.

    Коли пишите повідомлення , вверху є значки, жмите на скрепку (вложение) , потім в новому вікні - Обзор, і вкидаєте фотку з компа, тільки вона повинна бути зжата .
     
  6. MalKo119

    MalKo119 Майстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    45
    Адреса:
    Україна, Малин
    Re: Відповідь: КОВСГДВД-Котел твердопаливний газогенераторний Підприємець Я.Федина.

    Перешліть комусь( у кого більше повідомлень) по електронці, він вставить.
     
  7. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: КОВСГДВД-Котел твердопаливний газогенераторний Підприєм

    Де ж обіцяні фотоbravo
     
  8. mravey62

    mravey62 Майстер

    Повідомлення:
    239
    Симпатії:
    84
    Адреса:
    днепропетровск
    Re: КОВСГДВД-Котел твердопаливний газогенераторний Підприємець Я.Федина.

    интересно там патент на сайте фЕДИНА висит а кто нибудь описание где нибудь видел? А так по эскизу, обычный газагенераторный , с нижней камерой,вот только насчет высокой влажности непонятно по принципу классический обращенный процесс газификации топлива, а только в двухзонном подается паровоздушная смесь.Отзывов пока не нашел, цена демократическая но лучше сделаю сам,ибо газ становится непозволительной роскошью
     
  9. vovazz25

    vovazz25 Майстер

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    ямполь, винницкой обл.
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: КОВСГДВД-Котел твердопаливний газогенераторний Підприєм

    Де ж обіцяні фото
     
  10. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Re: Відповідь: КОВСГДВД-Котел твердопаливний газогенераторний Підприємець Я.Федина.

    яким чином зрозуміли,що надлишкова потужність?
     

Поділитися цією сторінкою