Строительство термодома

Тема у розділі 'Наша стройка', створена користувачем JekaDN, 3 січ 2011.

  1. vitaly

    vitaly Майстер

    Повідомлення:
    134
    Симпатії:
    95
    Это кому? Мне, что ли? O=- И что объяснять?
     
  2. JekaDN

    JekaDN Майстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    57
    Все убедили, снесу наФик. :) Ответте лучше кто уже живет в термодоме,как оно тепло-холодно, сыро-сухо, сколько спалили газа за зиму??? и т.д. ТОКА ЧЕСТНО:Hi:
     
  3. zismant

    zismant Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    винница
    Відповідь: Строительство термодома

    Живу у кімнаті-термодомі,сухо тепло,опалення дувчиком на 1кВТ(12м2).Вентиляції як такової нема,провітрюю зранку і ввечері і все гуд:)
     
  4. Виктор76

    Виктор76 Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    Zismart! Опишите пожалуста если знаете, чем облицованы стены вашего дома в нутри, и как довно вы в нем живете?
     
  5. zismant

    zismant Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    винница
    Відповідь: Строительство термодома

    Живу вже два роки,стіни всередині штукатурка ,потім шпаклівка,обоїvictory
     
  6. Виктор76

    Виктор76 Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    Zismart! Ответьте если не трудно ,что негативного в -этом доме? что надо учитывать при строительстве? очень поможете таким как я, начинающим застройщикам. проблемма в том ,что отзывы пишут в основном те кто в нежил ,но почемуто догадываются .
     
  7. zismant

    zismant Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    винница
    Відповідь: Строительство термодома

    що враховувати?чим ровніше залити блоки -тим менше штукатурити,фундамент треба дуже добре вирівняти під 0(бо потім блоки не сідають),ну арматури не сильно жаліти. При покупці блоків треба дивитись на "плотность"(блоки 2007року по плотності десь 35,а зараз брали так максимум 25,замки ламаються:down:),зразу необхідно подумати про фасад, якщо сайдінг то заливати стіни зразу з дюбелями,але цеглою обкласти дешевше і практичніше(треба зразу робити ширший фундамент).Заливати блоки краще по ряду і по колу.НА бетон брати пісок а не відсів. Всього і не згадаю,якщо що питайте,а так для будівництва своїми силами термодім саме теdrel

    Добавлено через 3 минуты 31 секунду
    негативне:ну не знаю якихось космічних проблем я не помітив,при пожежі звичайно буде халепа але і в цегляному домі не буде кращеhello
     
  8. Виктор76

    Виктор76 Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    Спасибо Zismant! очень полезен ваш ответ так-как я на завершении стройки, многи говорят ,что типа зря ,необходимо принудительня вентиляция! а иначе запаха не избежать, мол пенопласт таксичен.
     
  9. zismant

    zismant Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    винница
    Відповідь: Строительство термодома

    Я теж добудовую коробку:),а перестінки у вас з чого? На рахунок токсичності пінопласт полюбому буде чимось покритий,а дім все одно не буде герметичним повністю,тому деяка вентиляція усе таки буде.А ставити примусову вентицію(яка буде робити тільки взимку ) я рахую дуже затратним заняттям. Свіже повітря корисніше повітря з вентиляції,тому краще вже провітрювати
     
  10. Виктор76

    Виктор76 Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    Простенки у меня с ракушняка. В нутри пенопласт буду гипсой обшивать.
    - буду презнателен если посоветуете .чтото менее затратное.
     

Поділитися цією сторінкою