Як повісити 80л бойлер?

Тема у розділі 'Водонагреватели', створена користувачем R Syd, 21 гру 2010.

  1. R Syd

    R Syd Новачок

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Львів
    Re: Відповідь: Як повісити 80л бойлер?

    Тоді можна попросити конкретики? Чим кріпити? (включаючи, запропоновану пластину П-форми)?
     
  2. Мастер ЭВН

    Мастер ЭВН Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.290
    Симпатії:
    4.441
    Адреса:
    Германия
    Крюк с пластиковым дюбелем диаметром 14 мм вполне надежное крепление водонагревателя. Просверлили отверстие на 14, забили дюбель, закрутили крюк. Отверстие должно быть в теле кирпича. Правильно забитый крюк выдерживает 250 кг.
     
  3. чарнівіц

    чарнівіц Майстер

    Повідомлення:
    700
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Надсяння
    Відповідь: Як повісити 80л бойлер?

    австрійська цегла буває двох типів (у мене) дуже тверда випалена для фундаментів (у меншості) і "крихка" яскраво червона (у більшості). Дюбелі діаметром 12мм в основному розколюють "крихку", а використовуючи довге плече загнутої пластини можна закріпити її більшою кількістю дюбелів ф 8мм у різних рядах кладки. І ще гляньте - будь-які файні навісні котли вішають на пластини - це зручніше.

    Добавлено через 3 минуты 38 секунд
    У бетонній плиті дюбель-гак! там сверлити тяжко.
    У цегляній кладці з австрійської цегли - сверлити одне задоволення
     
  4. R Syd

    R Syd Новачок

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Львів
    Власне, у мене яскрава, червона і крихка. Дюбель - "8"- досить страшно щось на нього підвішувати(навіть на 2-3 штуки). Я такими дюбель-цвяхами(5-6 шуруп/8-дюбель) плінтус кріплю...
     
  5. alex674

    alex674 Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Днепр
    У Львові є Епіцентр. Там треба пошукати анкера Fischer. А саме хімічні анкера. Вони вклеюють гак у цеглину. Завдяки чому цеглина не буде тріскатися під дією розпирання яке виникає у звичайних анкерах. Про те це не дешеве рішення.
     
  6. Sobaka

    Sobaka Підмайстер

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Киев
    так, гривень під двісті потрібно буде відлистатити за таке кріплення. Купіть краще гаки з капроновим дюбелем. АНКЕРа використовують тільки для бетонних конструкцій.:Hi:
     
  7. alex674

    alex674 Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Днепр
    Хімічні анкера використовують для цегли, у т. ч. для пустотілої, пінобетону т. ін. Можливо застосувати капроновий дюбель, якщо параноя вас не турбує та 200 грн. великі гроші.
     
  8. greg2

    greg2 Новачок

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Украина
    Я постійно кріплю на дюбель-гаки ф 14 L- 120 мм, але я все роблю "з запасом прочности", і ніяких анкерів :)
     
  9. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Мастер ЭВН, Подскажите,что может быть-бойлер Аристон с предохранительным (обратным) клапаном на подаче.Вода холодная от централизованной подачи. Перестал бойлер "держать" теплой воду ночь. На ночь бойлер отключаю поворотом термостата на "0". Раньше на вечер включал, на ночь так само выключал-утром вода шла теплая, щас почему-то вообще холодная идет. С бойлером ничего не делал, заменил только кран на новый на подаче, больше ничего не трогал. Что может быть-засорение обратного клапана?засорение накипью самого бойлера? Буду благодарен за любую форму ответа.
     
  10. Rurik

    Rurik Інженер

    Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    631
    Адреса:
    Новая Каховка
    А зачем отключать на ночь?
    --- добавлено: 15 май 2014 в 09:42 ---
    Если нету притока и оттока воды то чудеса.
     
    Останнє редагування модератором: 23 тра 2014

Поділитися цією сторінкою