Інсталяція Cersanit Link

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем sem17, 22 лис 2010.

  1. sem17

    sem17 Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Рівне, Україна
    Відповідь: Re: Інсталяція Cersanit Link

    Привіт. Політ нормальний. Свої функції виконує на відмінно.Тепер, коли вже попробував інсталяцію в ділі, навіть думаю чому я взагалі почав питати про неї на форумі - все просто і ясно - головне дтримуватися інструкції.
    А на рахунок того, що Cersanit Link - то Запорожець, а Геберіт та Гроє - мерседес, то це перебільшення, хіба що по ціні так і є. Сумніваюся, що в церсаніта гірший метал чи пластмаса. На мою думку точно не гірший. Подобається чіткість виконання команд, кнопку нажав і все чітко.
    Моя думка така: інсталяція Cersanit Link - це добрий подукт за добру ціну!!!
    Вибачте фото поки немаю, бо у ванній кімнаті все тільки в процесі.
     
  2. Щукарь

    Щукарь Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Кривой Рог
    Re: Відповідь: Re: Інсталяція Cersanit Link

    Не всім же їздити на Мерсах :-D, та і скоріш за все я порівняв би не з Запорожцем, а, приміром, з Опелем:-D
    Десь з рік користуюсь Лінком, ніяких зауважень до роботи інсталяції немає, монтував сам. Розводка по квартирі металопластом, тому і до інсталяції підвів ним же через американку. При монтажі зверніть увагу, що випускний патрубок входить в каналізаційну трубу під кутом, але це навіть краще.
    Приєднуюсь, "навіщо платити більше"(с):-D
     
  3. Nazariy

    Nazariy Майстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Інсталяція Cersanit Link

    Доброго дня всім!
    питання до монтажників системи Link - чи були у вас в комплекті системи муфти зливу води і спуску, позначені на загальному малюнку комплектації №№ 8, 17, а також краник №2. бо мені в магазині продали систему зі стенда, тому від неї немає ні коробки, ні інструкції, а коли почав розбиратися - то сказали, що такі муфти в комплект НЕ входять!!!... добре що в цій темі знайшов трохи інформації.
     

    Вкладення:

  4. sem17

    sem17 Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Рівне, Україна
    Відповідь: Інсталяція Cersanit Link

    Без цих деталей система не повноцінна, і замінити їх на універсальні думаю не вийде - специфічні вони. Ви попитайте добре в магазині - більше всього іх на вітрину не виставляли, а залишили в коробці...
     
  5. Щукарь

    Щукарь Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Кривой Рог
    Re: Відповідь: Інсталяція Cersanit Link

    +1
    Ці деталі дуже специфічні, навіть не уявляю як без них зібрати інсталяцію hello
    Надіюсь, що Ви зберегли чек і зможете обміняти або повернути некомплект. Удачі!
     
  6. Nazariy

    Nazariy Майстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Інсталяція Cersanit Link

    та чек маю, але пройшло вже майже два місяці від часу покупки... тим більше вони прямо в очі сказали мені, що ці втулки в комплекті не ідуть, тобто то мої проблеми тепер (ГАДИ!!!). і взагалі, ця система "сама дешева", тому їм пофік на мої проблеми, як я зрозумів. ніби 2000 грн то не гроші!
    але я пробую з іншого боку підійти - зв'язався з представником церсаніту у львові, він пообіцяв розібратися. побачимо що буде.
    бо я так зрозумів, що ніхто таких проблем не мав тут на форумі. все було в комплекті???
     
  7. Nazariy

    Nazariy Майстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Інсталяція Cersanit Link

    всім доброго дня!
    отже, нарешті настала розв'язка з моєю проблемою, тому вирішив похвалитися! представник церсаніту п. Сергій виявився порядною і відповідальною людиною, за що йому щира подяка. після кількох місяців очікування, все-таки отримав комплектуючі, яких бракувало. так довго все тривало, бо людина, яка займалася тим питанням на заводі деякий час була відсутня, потім забули підготувати і відправити, але як то кажуть - хто стукає, тому відкривають! ура!

    пс: люди! "плиточка" у львові дуже небезпечний магазин! будьте уважні при покупках, щоб не було я у мене!!!
    drel
     

    Вкладення:

Поділитися цією сторінкою