Шум в батареях

Тема у розділі 'Радиаторы', створена користувачем vaska, 3 лис 2010.

  1. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Шум в батареях

    Если это о котле, то там электророзжих, а не пьезоvictory
    Чет я сомневаюсь уже в квалификации "специалистов/настройщиков":Hi:
     
  2. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Шум в батареях

    Отже вся проблема в термостатах що на радіаторах.На "5" прохідний отвір найбільшого діаметру ,гідр.опір найменший і шум найменший.А чим цифра менше то все навпаки.Я думаю як вихід - кімнатний терморегулятор .Все працюватиме тихо і температура в кімнатах незалежатиме від вуличної.
     
  3. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Шум в батареях

    С этим согласен. Термоголовку на максимальное положение, теплоноситель на котле градусов на 60....
    to Voyutichi при всем уважении, но термостат и термоголовка - немного разные вещи/приборы:Hi:
     
  4. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Шум в батареях

    В основному вони праві . При "1-2" потік води через радіатори мінімальний .Відбір гарячої води з теплообмінника котла теж мінімальний , звідси постійне вкл/викл.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Шум в батареях

    термостат для батареї (радіатора) - це термовентиль+ термоголовка. Цифри пишуть на термоголовках. Термоголовка керує термоклапаном, в залежності від оточуючої температури. Що вас тут бентежить? (я не образливий і буду щиро здивований чомусь новому, що ви мені відкриєте в плані термостатики).
    Чи ви вважаєте, що на термін "термостат" виключно претендує коробочка вкл-викл котла по температурі, що висить на стіні? Для мене "термостат" - це пристрій, який виконує якусь дію (з назви - дотримання температури), яка спрямована на підтримання постійної температути якогось середовища. І не менше, і не більше.
    Як варіант вирішення проблеми (не зовсім найкращий) - поставити кімнатний термостат керування роботою котла, але з гістерезисом 3-4 градуси (таких дешевих не знаю, всі доступні термостати мають найбільший гістерезис 0,2 градуси).
    Тоді котел часто не включатиметься-виключатиметься, але батареї будуть загарячі. Ну і економія по газу - нижча..

    Добавлено через 4 минуты 31 секунду
    попробуйте поставити "1" на котлі. Хай трохи попрацює, якщо нерви не псуватиме - можете так залишити. Вісман тихенько запалюється...

    ха-ха.. :) хай вкажуть кращий..

    Добавлено через 1 минуту 34 секунды
    vaska, а на які кроки згодна піти ваша подружка, щоб вирішити питання? Це приватний будинок, чи маленька квартира? Пригадайте мені.
     
  6. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Квартира.
     
  7. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Шум в батареях

    На скільки я зрозумів ідеться в дописах про цифри на термоголівці??
    В одно кімнатній квартирі , при плюс на вулиці , котел вкл. може разів зо два на добу, плюс поставити на котлу мінімальну потужність на опалення.Витрати газу будуть мінімальні.
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Шум в батареях

    я взагалі-то думав, що мова йде про котел..
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Шум в батареях

    [​IMG]
    ось на першу позицію регулятора радіаторного опалення треба виставити налаштування.
     

    Вкладення:

  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Шум в батареях

    в кварирі трохи мало місця, щоб поставити буфер-акумулятор. Але якщо вже сильно потрібно - то можна знайти місце для бочки 150 літрів..
     

Поділитися цією сторінкою