Стрічковопильні станки

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем mijki, 5 вер 2010.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Не обовязково обговорювати ті стрічкові пили що подані в посиланнях , мені будьякі цікаві :) якщо у вас є інша пила та ви практично довго нею користуєтесь і можете покритикувати то будьласка зробіть це beer Джетовські подивився якісь дорогуваті трохи ...

    Так що по полотнах ? Їх підгострювати не можна напевно ? Як довго воно прослужить якщо шпон нарізати , напевно здохне після кількох дощок?:banka::-\

    По робочій висоті . Думаю десь 18 см. повинно б вистачити . Бо як менща буде то різатиме дуже вузький шпон і потім більше мороки буде з його наклеюванням ( більше праці з підбиранням рисунку дерева ):nozhovka:

    2 атлант
    Ви не в курсі де такі хороші різьбові зєднання ( для саморобної струбцини ) взагалі можна знайти (купити) ? На базарі в дядьків попитати чи що ...


    По мікрошипу - так там в посиланнях є кінцеві фрези для ручного фрезера з кількома виступами ( а не багатьма як в станковимх фрезах) так такі ,менші,повинні працювати в закріпленному , звичайно ж, в столі фрезері . Буду дивитись в магазині за такими . Там для щитка на 30 мм. вистачить і мінімікрошипу:-Dhello
     
  2. atlant

    atlant Бригадир

    Повідомлення:
    445
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Окрестности г.Херсона
    Сегодня будут предлагать фрезы на микропроцессорном управлении,Вы же знаете,что работать ручной фрезер не будет долго,а если дуб,ясень тянуть и шо????2х КВтные ручные монстры сдыхают или я не прав????
    Если хотите,чтоб работало долго и нудно,то надо искать каленку...
    Вероятно на базаре,но не в наличии,пытайтесь вести работу с продающим
    населением,кто то попадется, у кого есть остатки дома или у соседа.
     
  3. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Если не правильно експлуатировать то любой инструмент долго работать не будет.

    Добавлено через 55 минут 37 секунд
    Так у Джета есть две линейки станков: первая ореентирована на любителей, а вторая на проф использования.
    Те что с каленным зубом, то нет.
    Так сразу и не скажеш на сколько его хватит. Срок службы зависит от многих факторов.
    Но точно, от нескольких досок в негодность оно не прийдет. На моей старой работе мы миняли полотна очень редко, хотя пилили не мало.
    Мне както довелось роспускать 15см дубовые доски. Так производительнось была очень низкой и ето при том что станок был промышленный. Я не представляю как вы будите на на нем нарезать шпон. Ето займет очень много времени. В общем шкурка выченки не стоит.
     
  4. yarek

    yarek Бригадир

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Буковина
    Згідний на всіх 100%.

    mijki, Думаю що не треба вам заморочуватись з цим станком.Краще вже шпон десь купити.Ми нарізаєм шпон на циркулярці.2мм товщиною і 90мм в ширину.
    Гвинти і гайки до них нам точили по заказу,метал хороший.
     
  5. atlant

    atlant Бригадир

    Повідомлення:
    445
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Окрестности г.Херсона
    Скажите честно :Вы что, тяните микрошип на дубовой доске, ручным фрезером?????
     
  6. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Что за дурацкий вопрос? Вы что хотите сказать что фреза для изготовления микрошипа портит фрезер?
     
  7. atlant

    atlant Бригадир

    Повідомлення:
    445
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Окрестности г.Херсона
    Если Вы считаете вопрос,именно таким,то не отвечайте,спасибо!
     
  8. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    beer:):bratan:

    Вибачте за глупий фапросс , але реально таке зробити і чи буде воно тримати ? Що якби склеїти ДСП та дерево на ламелі ? Тримати буде ? ( дуже багата ламелів:-D)

    Так як ДСП ( дуже багато ) маю, то зробив би наприклад корпус прихожої з ДСП( ламіновану під дуб) , на перед по всьому периметру корпуса приклеїв би + дав ламелі , дубову дошку на10 см. ширини (зєднав би на ластівочний хвіст)

    Це все мудрування заради того щоб завіси врізати вже НЕ в тирсоплиту, а в справжнє дерево ( щоб довго служили меблі)... ну і фасад звичайний, фільоночний дубовий + вставки зі скла та інших деко матеріалів .( + полички всередині БУДУТЬ досить добре зміцнювати конструкцію)

    Гризе сумління що не триматимуться напевно ці два матеріали в купі ... ? Скільки багато б клею та ламелів не давав ? :banka:

    Хто що про таке думає ? O=-SOS:p




    пс - в принципі теоритично , думаю конструкція получиться монолітна ( якщо ще б скріпити додадтково отим сучасним прибамбасом КОСОГО СВЕРЛІННЯ . Такий інструментик що прикладаєш до матеріалу , фставляєш дрель і скручуєш під кутом , кажуть ніби дуже міцне зєднання получається , тільки правда треба ще знайти де його купити...)
     
  9. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    mijki, Вы меня не правильно поняли.
    Я где-то в своих постах врал? Если я и отвечаю то только на то что сам попробывал делать. Да я делал дубовые щиты с помощью фрезы микро шип. Ну а если кто-то считает что я говорю неправду, пусть покажет где я написал неправду!
     
  10. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    2 Slava ua

    Та правильно Ви все написали . Звичайно ж можна і ручним фрезером мікрошип замутити ( залежно правда яким,яка завелика фреза, яка гостра фреза і з якою швидкістю подавати:rubanok: ):)beer

    Так що по зєднання ДСП та дубу на ламелях ? Не пробували такого ?
     

Поділитися цією сторінкою