Як ДПС штрафує без порушення.

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Voyutichi, 16 лип 2010.

  1. inspektor

    inspektor Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    22
    Відповідь: Як ДПС штрафує без порушення.

    Наскільки я розумію, це технічно можливо. У салоні авто будуть пари спирту (чи сполуки, на які він розпадається). Їх визначатимуть за спектром. Щось на зразок того, як визначають хімічні сполуки на сонці та інших планетах. За концентрацією спектру і будуть визначати стан водія. Але є народна мудрість: "два інженера придумують прилад, а потім вся країна думає, як його обманути"victory
     
    1 людині також подобається це.
  2. poliglot

    poliglot Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.315
    Симпатії:
    3.071
    Адреса:
    Днепропетровск
    Интересно. А если в стеклоомыватель залита жидкость на спирту? Побрызгал и в салоне пьяный взвод едет. Вот радость гаишникам.beer
     
  3. inspektor

    inspektor Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    22
    Відповідь: Як ДПС штрафує без порушення.

    За склоомивач - то я трохи сумніваюся, адже спирт одразу буде випаровуватися від зустрічного потоку повітря. А в салоні - то зовсім інша річ. Вилий в салоні півбанки тройного одекалону і спробуй потім довести, що останній раз пив пиво ще тиждень тому і то було безалкогольне.
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Як ДПС штрафує без порушення.

    та вони візира не можуть зробити, куди їм до якогось спектрального аналізу..rofl

    Добавлено через 9 минут 11 секунд
    бородатий анекдот на тему.
    чоловік з жінкою і дитиною в гостях. Бере і вихиляє чарку. Жінка в паніку: -Ти ж за рулем!!! Всяке може бути, та і ДАІ на дорозі..
    -Жінко мовчи, краще дай малому (синові) на дні чарки горілки..
    -Ти здурів?
    -Дай і не сперечайся..
    Жінка дала.
    На дорозі інспектор зупиняє, -Пили? Дихніть у трубку! -Вона зелена! Ви п'яний, платіть штраф і геть з машини!
    - Інспектор, та не пив, а ваші трубки - несправні.. Ось дайте дитині дихнути і перевіримо справність.
    Дали малому трубку дихнути, трука знову зелена.
    -Я що казав - трубки зіпсовані..- сказав чоловік і поїхав далі, залишивши розгубленого інспектора з зеленими трубками..
     
    2 користувачам це сподобалось.
  5. I.Cherry

    I.Cherry Інженер

    Повідомлення:
    803
    Симпатії:
    799
    Адреса:
    Ужгород
    Анекдот в тему. :)
    Зупиняє даішник водія: -З вас 100грн! -За що, я не нарушав?!- -Бачите букви ДПС - "дай постовому сотню"! -Не буду я платити!!! -Тоді з вас 200грн! -А це ще чому? -Бачите букви ДПС? А тепер прочитайте назад "Скупий платить двічі"!!!
     
    2 користувачам це сподобалось.
  6. inspektor

    inspektor Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    22
    Відповідь: Як ДПС штрафує без порушення.

    Та я не здивуюся, якщо даїшний спектрометр буде кращим і багатофункціональнішим за атсрономічний. І буде показувати що, скільки, де, з ким, чим закусювали, вранці чи ввечері.beer
     
  7. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Цікавить такий нюанс . Відомо що недобросовісні гаїшники часом мухлюють змастивши трубку спиртовою салфеткою наприклад !!! Коли в мене є така підозра чи маю я право вимагати від гаїшника першим дихнути в * трубку * та показати результат ? ...

    Бо коли там спиртом натерто то і його подих покаже більше ніж 0.02 - ну наприклад - 0.08 або ще більше ... Тоді я маю право писати заяву про службові махінації а це вже кримінальна відповідальність ...

    Цікавить саме юридична частина . Зрозуміло що бидло яке зриває взятки та преміїї * таким способом* добровільно на це не піде ...
     
  8. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Re: Як ДПС штрафує без порушення.

    mijki, все просто - ви маєте право перевірити цілістність упаковки, в яку поміщена трубка. При вас її вскривають і ви в неї дихаєте.

    Якщо все ж прилад показує присутність алкоголю, маєте право вимагати провести перевірку в найближчому наркодиспансері. (Чув що і тут бувають підстави - але то вже зовсім корумповані вам попалися постові, які працюють по накатаній схемі).

    Якщо бачите, що діло йде до розводу на протокол або на хабар, або ж на підставу, то не задумуючись звоніть в службу довіри ДАІ і поясніть ситуацію. Не знаєте номеру - звоніть напряму 102 і поясніть ситуацію.

    О, не забудьте - чим більше свідків маєте в будь-якій ситуації, тим більша ймовірність довести потім свою правоту.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  9. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: Відповідь: Re: Як ДПС штрафує без порушення.

    Цілістність то може й була - але намочити спиртосалфеткою то секундне діло ...

    От тут цікаве ... Адже можна покосити під лоха і зробити вигляд що не помітив *бандитсько гайцівсько лікарської схеми * позвонити при них в службу довіри АЖ ПІСЛЯ ЛИПОВОЇ ЕКСПЕРТИЗИ і вимагати нової перевірки в присутності - чи то власного адвоката чи начальника їхнього заср...ого відділку чи когось зі знайомих ( працюючих в судових чи сбу чи міліцейських установах ) ...

    Головна думка при цьому - посадити виродків беспредєльщиків грамотно та по закону - на строк до 3 років ( це чистий кримінал - організована злочинна діяльність так що може навіть більше як на 3 роки.... ):Hi:
     
  10. inspektor

    inspektor Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    22
    Відповідь: Як ДПС штрафує без порушення.

    Та я сумніваюся, що їх посадять. "Честь мундира" та всіляке інше - не виносять сміття з хати. Якщо бачиш, що перед тобою юридично підкована людина, то вже замислюєшся, що ти говориш. А якщо ще й на додачу на відео знімають - ефект вражає. Перевірено на особистому досвіді.
     
    2 користувачам це сподобалось.

Поділитися цією сторінкою