Самодельный котел - газогенератор своими руками

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем david.k, 26 лис 2008.

  1. sanya210806

    sanya210806 Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    15
    Адреса:
    Украина
    Я так зрозумів ,що під тиском система-і котел без насосу працює,продавлює нормально опалення??
    І при необхідності працює щей газовий коте,якому для роботи і потрібний даний тиск...Я правильно зрозумів?
     
  2. dneva27

    dneva27 Майстер

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    51
    Адреса:
    Хмельницьк
    Якщо чугуні батареі і стальні труби з дотриманням наклонів то так. Єдини що доробив би то врізав в систему розширювальний бак такі які монтують в парі з котлами в закритих системах, бо бачка таблетки який є в двохконтурниках може не вистачити. В мене було таке що коли задав на холодну тиск 2 бар і після розтопки Тт котла тиск зріс в двічі й запобіжний клапан почав спрацьовувати. Ще хотів добавити, якщо система зроблина дпома гілками, то потрібно робити врізку безпосередньо на стояку поряд з котлом, щоб не вийшло так що буде гріти тільки одна гілка.
     
  3. sanya210806

    sanya210806 Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    15
    Адреса:
    Украина
    --- добавлено: 7 окт 2014 в 15:22 ---
    Вооо!!!!Дякую за змістовну відповідь..На днях планую таксамо підключати газового котла вайланта 24 до старої системи-чугунні батареї,стальні труби.Котел КЧМ на дровах працює відмінно,уклони є,гріє чудово..і я ось думаю-чи потрібно буде ставити насос на ТПкотел,чи буде працювати в парі з вайлантом під тиском без насосу...
    Де краще поставити розширительного бачка??Я думаю ,можливо,на обратці.....
    Підключення буду робити ; подача-максимальна точка в системі(або чим поближче,),обратка-найнижща точка в системі.Думаю буде працювати.
    Ще треба буде якось продумати систему відключення ТП від системи при вигоранні палива,щоб газовий котел не грів КЧМ...вже ідеї є,як буде на практиці,побачимо..)))
     
    Останнє редагування модератором: 15 жов 2014
  4. Городовой 33

    Городовой 33 Інженер

    Повідомлення:
    532
    Симпатії:
    885
    sanya210806, Настінні двух контурні непрацюють в старій системі ,занадто багато бруду ,великий обєм води також старі системи опалення як правило негерметичні.Неповна герметичність постійно вимикає котел і т.д. перевірено декілька раз.
     
  5. sanya210806

    sanya210806 Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    15
    Адреса:
    Украина
    Якраз на днях буду в себе підключати систему...думаю все має получитись...)))
     
    tecton подобається це.
  6. Андрей59

    Андрей59 Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    53
    что за бред -работают на ура -
     
    sanya210806 подобається це.
  7. Городовой 33

    Городовой 33 Інженер

    Повідомлення:
    532
    Симпатії:
    885
    Старые системы с ЕЦ при переводе на работу под давлением в 50% случаев начинают подтекать,а двухконтурные запрограмированы на определённое давление вырубаются при падении ниже нормы.Кроме того если система старая грязь часто забивает фильтр установленый в котле ,кроме того котел расчитан на систему с небольшим количеством воды .Ненравится Вайлондам Висманам и др.настенным система с большим количеством воды ,газу много начинают жрать,это практика а теорию я неизучал и несобираюсь. Да если здесь двухконтурными считаются газовые котлы с водоподогревом типо Бар или другие аналоги то я не о них .
     
    Останнє редагування: 14 лис 2014
  8. Андрей59

    Андрей59 Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    53
    ну и в чем проблема-
    а систему перед установкой котла промывают на всякий случай
    да не кроме того -а просто в паспорте пишут объем воды рассчитанный на встроенный расширительный бак в котле -
    газу жрет исходя из тепло потерь дома

    из практики работают на старых системах без проблем-
     
    igor k подобається це.
  9. sanya210806

    sanya210806 Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    15
    Адреса:
    Украина
    У пятницю запустив свою систему опалення. Підключив Вайланта паралельно до старої системи з природньою циркуляцією....На бачок верхній -кран, на тп поставив розширювального на 12 літрів, на подачу з старої системи до вайланта- фільтра водяного -шнуркового, так як не було бажання чистити батареї. Систему промив перед тим водою (напором) Такачува до трьох атмосфер-тримає!!!:vo:
    Так ось стикнувся з питаннямю: Вайлан включається по часу - а не по температурі води. Як зробити щоб Вайлант включався відносно температури в приміщенні. Читав що треба ставити додатково термо регулятора якогось. Що порадите з недорогого????
     
    Останнє редагування модератором: 17 лис 2014
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    sanya210806,
    В мене в кума врізали вайланда в гравітаційну систему, тож якась подібна мутка була. Вроді вирішилося, як не цікавився. Хош розпитаю.
     

Поділитися цією сторінкою