Опалення каміном & дизайн своїми руками

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем mijki, 15 чер 2010.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Опалення каміном & дизайн своїми руками

    Уажно дивимось на задній план , не дозволяємо собі відволікатись - там ( на задньому плані) знаходиться дуже симпатичний ка...м....і..........ннO=-=):-[http://www.youtube.com/watch?v=IH8V7AOnRIk&feature=related:-D
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Опалення каміном & дизайн своїми руками

    а скло у нижніх ярусах кладки печей - то просто як заповнювач?
     
  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Те скло вони ( мадяри ) чомусь використовують для теплоаккумуляції, видно воно довго тепло тримає:)
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Опалення каміном & дизайн своїми руками

    краще битою червоною цеглою, і дешевше, і теплоємність більша. Або просто пісок.
    Скло - дорогий матеріал.
     
  5. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Опалення каміном & дизайн своїми руками

    Можливо , але переважно в господарці назбирується багато битого скла і.т.д:-D і з ним треба щось робити - а використати наприклад для барбікю то миле діло !:vo:
     
  6. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Опалення каміном & дизайн своїми руками

    В мене просто відібрало дар мови як уявив "таке" в себе в хаті O=-O=-=)

    Специ як ви вважаете " звичайний рядовий укр. електрик " справився б з матчастиною ? Бо лампочки відлити то думаєцця що реально але з тою путуниною дротів та детекторів я вже точно не розберуся drelO=-Crazy

    http://vimeo.com/projectione
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Опалення каміном & дизайн своїми руками

    так там в першому відео тільки плафони відливали. Orex у нас любить з діодами всякі штуки витворяти, напавне щось порадить. :)
    В принципі там нічого складного, потрібно тільки бажання хотіти таке зробити. При теперішньому рівні мікроелектроніки це робиться досить просто. Можна розбити роботу на декілька частин і кожну частину доручити виконувати спецу у своїй справі. Опробувати на одному модулі, а вже потім нарощувати до необхідних розмірів всю картину. Найдефіцитніше - це знайти людину, яка розуміється в програмуванні РІС контроллерів. Вона зразу прикине, які контроллери необхідно і напише для них програму. Потім електронщика, він узгодить силову частину з мікроконтроллером і всякими датчиками. Решта механіки можна самому вручну..
    вразило мене на першому відео чистота автомобіля, на якому обладнання привезли замовнику :)

    Добавлено через 6 минут 29 секунд
    друге відео - щоб напрацюватися? Навіщо така дорога плитка?
     
  8. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Опалення каміном & дизайн своїми руками

    2 Voyutichi

    Друге відео не рахується ,мова йде саме про перше відео, з каміном . А якщо взяти і поставити просто в різні сторони направлені детектори руху ( по 85 гривень)і якінебудь релешки ,щоб лампочки починали плавно запалюватись, реагуючи на рух ? Запрацюе таке ? З цим , можливо, і звичайний середній електрик справився б ...:)
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Відповідь: Опалення каміном & дизайн своїми руками

    якщо в якості лампочок будуть світлодіоди або лампи розжарювання - тоді можна організувати таке плавне засвічування, краще з широтно-імпульсною модуляцією. Це буде окремий блочок до кожного модуля. А детектор руху буде як вмикач цього блочку.
    Якщо електрик з нахилом до електроніки - справиться.

    Добавлено через 2 минуты 24 секунды
    але там не тільки детектор руху працює, там можливе запалювання модулів і незалежно від детекторів, наприклад, за спеціальною програмою..
     
  10. visai1

    visai1 Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    львов
    Відповідь: Опалення каміном & дизайн своїми руками

    Для Mijki. Уважно прочитав усі Ваші рекомендації по побудові каміну своїми руками. Дякую. Також хочу побудувати сам. З того моменту як Ви тут виклали свої поради минуло майже 2 роки. Я так думаю, що камін у Вас давно працює. І напевно за цей час виникли якісь нюанси, або на сьогоднішній день зробили би щось інакше - можливо топку взяли би іншу, або в конструкції щось би змінили. Одним словом хотів би поспілкуватись з Вами персонально. Ось моя пошта [email protected]. Буду вдячний, якщо відгукнетися.
     

Поділитися цією сторінкою