Що робити з підвалом

Тема у розділі 'Ремонт квартир, отделка помещений', створена користувачем Пітон, 11 чер 2010.

  1. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Re: Що робити з підвалом

    Придбав сітку. Штукатури виставляють маяки, сказали що сітки не треба. Вірніше взагалі-то треба але конкретно у моєму випадку не треба, достаньо буде доброго обризку :) Сказали повернути в магазин
     
  2. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    Re: Відповідь: Re: Що робити з підвалом

    ну не знаю спорить не буду, но на бетон всегда крепят сетку, тем более раствор цементный....
     
  3. Goshia

    Goshia Прораб

    Повідомлення:
    2.115
    Симпатії:
    206
    Конечно, без сетки вы блоки нормально не оштукатурите. А вентиляцию в подвале будете устраивать?
     
  4. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    а я про тоже, ни разу не видел что бы бетон штукатурили без сетки...:down:
     
  5. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Re: Що робити з підвалом

    Штукатуриться відмінно. Тримається як треба :vo: Цементно-піщана з вапном. Сфотографую роботу ;-)
    Для вентиляції передбачив отвори в цоколі по 3шт 150х150 в кожній несучій стіні (6 шт на весь підвал), і одну трубу Д110 вмурував в стіну і вивів на висоту другого поверху. Правда не знаю навіщо, вона одна погоди не зробить. Хоча якщо пристроїти якийсь добрий вентилятор то буде значно ефективніше. Ще є два вікна (по одному в кожній кімнаті) розмір десь 500х400
     
  6. Goshia

    Goshia Прораб

    Повідомлення:
    2.115
    Симпатії:
    206
    На ту трубу, которую вы вывели выше второго этажа установите сверху дефлектор, и он будет тянуть воздух, как маленький вентилятор.
     
    1 людині також подобається це.
  7. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Що робити з підвалом

    Ну взагалі-то вона вище тільки першого поверху на рівні другого см 30 вище підлоги, мабуть слабо тягнути буде
     
  8. Goshia

    Goshia Прораб

    Повідомлення:
    2.115
    Симпатії:
    206
    А что, она у вас выведена не на улицу? Если на улицу, но, небольшая высота трубы, тяга будет очень слабой, но, дефлектор сможет намного ее усилить, если, конечно верх трубы находится на улице. А если труба выходит рядом с наружной стеной, то нужно ставить только канальный вентилятор.
     
  9. rigging15

    rigging15 Підмайстер

    Повідомлення:
    96
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Донецкая обл.
    Goshia .А где взять чертежи на дефлектор? как его сделать ? и какой лучше?( их по моему три вида придумано)
     

Поділитися цією сторінкою