Здохли акумулятори в шуруповерті

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем pio, 5 чер 2010.

  1. pio

    pio Новачок

    Повідомлення:
    155
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    shklyar.kiev.ua
    Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    Я пішов на радіо ринок і знайшов продавця, який почав малювати схемки і щось рахувати (так мені здалося, що він трошки розуміється і я довірився йому). Той мені запропонував близько 5 варіантів, що мені підійдуть. Цей мені суб'єктивно більше сподобався (зовнішній стан і наявність варіантів підключення). Вже дома пробував запускати і брати струм з різних контактів (продавець розповів що там до чого і переписав у мій блокнот його даташіт) і зупинився на 15.77В, що під навантаженням трохи падає (при зупинці близько 13В, але втримати патрон важкувато).

    Щодо старих акумуляторів, то з 12 лишилось 2 трошки живих.
    А зараз розкрутив пилосос для машини - там 4 акумулятори. Схоже, що іншого типу (форма така сама, але на тих акумуляторах, біля малюнку утилізації написано NiMh, а на корпусі шуруповерта - Cd). Вот і думаю спробувати знайти тут погані і замість них поставити з шуруповерта чи переробити пилосос на 12В (крен5). Може щось порадите?
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    від 220? крен 5 потрібно "підпирати" до 12 вольт стабілітроном, вонаа (наскільки пригадую ) на 5-6 вольт. Плюс до всього потрібно додати емітерний повторювач на потужному (в залежності від потужності пилососу) транзисторі.
    Краще крен8 +транзистор КТ827 (або 829)
     
  3. pio

    pio Новачок

    Повідомлення:
    155
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    shklyar.kiev.ua
    Re: Відповідь: Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    Від автомобільного акк. 12В на пилосос 4.8В подати 5В з керн5.
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    яка потужність моторчика пилососу? кренка дає максимум 1 ампер здається..
     
  5. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    Voyutichi, ЕН5 допускает ток до 3А правда при выходном 5В, но каким бы не был мотор от автомобильного пылосмока, радиатор на ИСН нуна будет приличный. Большое падение на ЕН5 получится.

    Добавлено через 2 минуты 41 секунду
    глупая затея! если есть желание перепаковывать АКБ - все банки должны быть однотипными!!! А так будет галиматья, которая долго не проработает.
     
    1 людині також подобається це.
  6. pio

    pio Новачок

    Повідомлення:
    155
    Симпатії:
    13
    Адреса:
    shklyar.kiev.ua
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    Знайшов опис моторчику rs-540rh-7522 http://www.mabuchi-motor.co.jp/en_US/cat_files/rs_540rhsh.pdf
    Пишуть, що на холосту 1.9А, а при повному навантаженні 8.5 O=-
    Суб'єктивно думаю, що 3А буде з головою.
    Можливо, порадьте який елемент тут застосувати або яку схемку, але дуже хочеться, щоб це влізло в корпус бо зовні буде надто незручно.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    тоді вам потрібно крен5 з індексом Б, вони, здається на 6 вольт. І ставте транзистор для підсилення.[​IMG]
    транзистор закріпіть на радіаторі (якщо нема - тоді алюмінієва пластина товщиною 3мм) площею 100см2 (мінімум 50 см2)
     

    Вкладення:

    1 людині також подобається це.
  8. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    pio, оставьте в покое пылесос и его аккумуляторы! ничего путного вы не получите используя аккумуляторы от пылесоса для ремонта АКБ шура.
     
  9. xamgelo

    xamgelo Прораб

    Повідомлення:
    1.399
    Симпатії:
    187
    Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    А какая разница, откуда аккумуляторы? Лишь бы они были "живые", нужного размера , емкости. Ну и такого же типа как оригинальные если нет желания переделывать зарядное
     
  10. аматор1

    аматор1 -

    Повідомлення:
    1.887
    Симпатії:
    483
    Re: Здохли акумулятори в шуруповерті..

    ох хо хо...
    разница в том что они разные, одни свежее другие тухлее, при заряде/розряде будет у всех банок по "разному". Перепакованные АКБ из всякого сброда долго не ходят.
    Доказывать и расписывать по научному ничего не буду, кто хочет тот услышит!
    Пысы: кстати в смоке 4 аккума а в шурике сикоко? Выводы делайте сами!
     

Поділитися цією сторінкою