Обустройство водяного теплого пола

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем Буржуин, 26 тра 2010.

  1. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Re: Под тёплый пол водяной что ложить

    Скільки людей - стільки думок :-D
    Якщо сітка лежатиме під стяжкою то вона ніяк працювати не буде. Буде просто вдавлюватись в пінопласт, несуттєво підтримуючи бетон пропорційно вдавлювання в пінопласт. А якщо вона буде у стяжці то буде армувати, тобто працюючи на розрив триматиме все при купі. Я не можу сказати в якому саме місці найбільше теплове розширення, але по вертикалі (сітка знизу) воно точно ні на що не вплине, бо є куди діватись, а по горизонталі якраз сітка і має тримати, як і будь-якому армованому з/б. Навіть якщо з’явиться тріщина нічого не просяде.
    ПСБ-35 не знаю, але торік особливо не шукаючи я купував ПСБ-25 за 325 грн/м3. Монтажні планки це рідкий випадок бо як правило під пінопластом лежить гідроізоляція, якщо її посвердлити то "пиши пропало". Постеливши 25 пінопласт нічого не може бути, перевірено на власному досвіді victory, головне робити акуратно. І що ви маєте проти в’язального дроту? Ще скажіть що він трубу розріже :-D Пластикові стрічки не товстіші за в’язальний дріт, а на розрив не набагато слабші, он люди стягують ними арматуру при заливанні фундаментів і армопоясах, десь тут навіть фото бачив. Фактично ці кріплення мають за мету втримати трубу під час заливання стяжки, а коли вона застигне то вже ніщо ні на що не впливає ;-)
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Под тёплый пол водяной что ложить

    Привіт Васильсабо. Вірю, що матеріал труби відновить свої втрачені міжмолекулярні звязки при нагріванні його до текучого стану. Може це і перевага, але де нею практично скористатись? Ми ж не маємо таких випадків у роботі, правда?
    Взагалі-то шар алюмінію в тришаровій поліетиленовій трубі спочатку призначений для запобігання попадання кисню у теплоносій, а вже друга його робота - це підвищення механічної стійкості труби щодо тиску в ній.. А одношарова труба не має протикисневого бар"єру, тільки "припечена" енергетичним випромінюванням для підвишення механічної стійкості (що тягне за собою штивність (фен для прогріву)). До речі, маю сумнів щодо збереження своєї міцності трубою у місці, яке попередньо буде прогріте феном до прозорого стану. Потрібно випробувати тиском, щоб розвіяти сумнів.
    А працювати тришаровим МП16х2 0,2 мм Al саме задоволення, чи не так?

    Добавлено через 6 минут 5 секунд
    та ні, не до такої степені.. :)
    я також, навіть щілину біля стіни не затирав фугою, щоб все всілося.. Н замітив збільшення щілини.
    Валера будує термодім - вязав арматуру пасками..https://krainamaystriv.com/showpost.php?p=25646&postcount=102
     
  3. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Re: Под тёплый пол водяной что ложить

    Так, точно! Це я у Валери бачив beer
    А що таке фуга? :-[
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Под тёплый пол водяной что ложить

    затирка для міжплиткових шпарин, коли кладемо керамічну плитку (так її деколи називають)
     
  5. Васильсабо

    Васильсабо Майстер

    Повідомлення:
    107
    Симпатії:
    36
    Адреса:
    Львів
    Re: Под тёплый пол водяной что ложить

    Ця труба має антидифузійний шар,але,якщо маєте гарну трубу(не піробку)то можу взяти.
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Под тёплый пол водяной что ложить

    з вівторка навідайтесь, вул В. Великого, 18 7 поверх.
    Вип"ємо кави, поговорим про трубу і всяке інше.. :)
     
  7. Васильсабо

    Васильсабо Майстер

    Повідомлення:
    107
    Симпатії:
    36
    Адреса:
    Львів
    Re: Под тёплый пол водяной что ложить

    Пітон привіт,ну давайте подискутуємо.По перше я ні в одному каталозі не бачив утеплювача нижче марки 35,по друге скільки треба наморочитись з зав*язками чи не легше вдавити скобу в пінопласт -попробуйте.Якщо сверлити планку дюбелем 8см,то плівку не проб*єте.

    Добавлено через 1 минуту 43 секунды
    Добре.А де 17номер,щоб не шукати?
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Под тёплый пол водяной что ложить

    №18, УкрІнБанк, біля трамвайного мосту зі сторони стрийської вулиці. Поверх 7.
     
  9. Буржуин

    Буржуин Новачок

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Украина
    Re: Под тёплый пол водяной что ложить

    Так что сетку сверху а трубу вязалкой к пенопласиу 50ка экструзионный...
     
  10. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Re: Под тёплый пол водяной что ложить

    Та я не для сперечання :)
    У вас каталоги неправильні :-D , скажу по секрету, ЕППС австротерм що у нас продається, рожевий такий з вафельною поверхнею, мабуть чи не самий дорогий, у більшості має щільність 28-30 кг/м3 victory І я не агітую за вязальний дріт, це просто як один із варіантів як то пластикові стяжки чи скоби beer
    Буржуин якщо ви кладете сітку то краще трубу до сітки пластиковими стяжками
     

Поділитися цією сторінкою