Как отличить энергосберегающий стеклопакет?

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем Гутен, 7 тра 2010.

  1. семен

    семен Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    74
    Різні виробники по різному маркують. Судячи з цих букв перше скло просто флоат а друге "І"-скло флоат , тобто це енергозберігаючий. Про наявність аргону сказати не можу, подивіться чи є у протилежних кутах заглушки на отворах через які закачується аргон. Аргон без енергозберігаючого скла дає мізерний ефект, а з ним добавляє 5-7% енергозбереження, проте за 2-3 роки аргон вивітрюється і користь лишається лише від енергозберігаючого напилення.
     
  2. Splitter

    Splitter Прораб

    Повідомлення:
    355
    Симпатії:
    324
    Адреса:
    Харьковская обл. г. Первомайский
    Насчет 2-3 года это Вы загнули. ГОСТ требует 25 летний срок службы стеклопакета без изменения его свойств. Профессионалы пишут о пятнадцатилетнем сроке, в течение которого аргон будет в пакете присутствовать. Есть еще один аспект. Аргон продлевает срок службы низкоэмиссионного напыления. Напыление состоит из нескольких чередующихся слоев серебра и диэлектрика (3-5). Серебро со временем будет окисляться кислородом, содержащимся в воздухе. Если воздух заменить инертным газом, то этот процесс начнется на много позже. Лучше всего приобрести двухкамерный пакет (3 стекла) с дистанционными рамками разной ширины, заполненный аргоном и с энергосберегающим стеклом. Даже через 25 лет у вас останется 3 стекла.
     
  3. семен

    семен Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    74
    Так , звісно краще . У такого склопакета теплопровідність близько 1, але ціна десь на 33% більша. У терміні служби я згоден.Я працюю з виробником який гарантує 30 років, але інколи попадаються дефекти які зводять на нівець якісні герметики та хороше обладнання. Склопакети з прогалинами у первинній чи вторинній герметизації навряд чи прослужать довше 5-7років. Бувають виробники які вже відразу роблять склопакет з найгірших матеріалів але у зібраному вікні цього не видно. Я зустрічав пояснення що молекули аргону менші за проміжки у молекулах герметика тому він вивітрюється, я мало розуміюсь у хімії тому повірив цьому на слово. Напилення на склі буває тверде(к-скло) та не тверде (і-скло) але окислення у сухому середовищі без горіння навряд чи можливе, хоча це все та ж незрозуміла мені хімія...
     
  4. Splitter

    Splitter Прораб

    Повідомлення:
    355
    Симпатії:
    324
    Адреса:
    Харьковская обл. г. Первомайский
    Сейчас твердое напыление найти почти невозможно. К-стекло уступает по энергоэффективности и стоимости. Замещение происходит через микропоры, образующиеся со временем в герметике, который со временем теряет свою эластичность. Также молекулы аргона частично уходят сквозь стекло.
     
  5. семен

    семен Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    74
    Якщо Ви маєте докладну інформацію по характеристиках "К-скла" та "І- скла" то будь ласка поділіться, дуже потрібно.
     
  6. Splitter

    Splitter Прораб

    Повідомлення:
    355
    Симпатії:
    324
    Адреса:
    Харьковская обл. г. Первомайский
    В домашнем компе таблиц может и не быть, сейчас попробую поискать...

    Добавлено через 5 минут 54 секунды
    Пройдите по этой ссылке ДСТУ Б В.2.6 - ХХХ:200Х: Конструкції будинків і споруд. СКЛОПАКЕТИ КЛЕЄНІ БУДІВЕЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ.

    Добавлено через 1 минуту 36 секунд
    з.ы. Работаю за "спасибо" (в правом нижнем углу) :)
     
    4 користувачам це сподобалось.
  7. rarog84

    rarog84 Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    5
    Себе буду ставить только енергосберегающий стеклопакет.
     

    Вкладення:

    • TP8.jpg
      TP8.jpg
      Розмір файлу:
      30,7 КБ
      Переглядів:
      451
    3 користувачам це сподобалось.

Поділитися цією сторінкою