Материал для забора

Тема у розділі 'Заборы, ворота, ограждения', створена користувачем Sasha50, 6 тра 2010.

  1. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Материал для забора

    При паузе на видео - все очень размывчасто... Если не очень сложно, то хотелось бы все-таки фото:-[
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Материал для забора

    добре.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Материал для забора

    Ось загальний вигляд декількох секцій мого варіанту огорожі[​IMG]
    Ту показано вже зняту з кріплень рамку. [​IMG]

    Тут показано стовпець із знятими рамками зблизька, щоб було видно спосіб кріплення рамки до стовбця. Надіюсь все зрозуміло.[​IMG][​IMG]

    А тут показано стовпець у зібраному стані, з висячими на ньому рамками.[​IMG]
     

    Вкладення:

    2 користувачам це сподобалось.
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Материал для забора

    Як я робив цю огорожу.
    Спочатку копав рів, робив опалубку і заливав бетон. В опалубку закладав відрізки труби у місця, де мають бути стовці. Трубу давав товстостінну, на всю глибину бетону, дно труби вільно впиралося в щебінь на дні рову. Діаметр труби 10 см, вершок виступає на 1-1,5 см вище рівня заливки бетону. Само собою, все це повинно бути максимально можливо рівно вертикально і горизонтально виставлено, і на одній лініі. Потім приварював стовбці, спочатку крайні, натягнув шнур, і вже проміжні стовбці. На стовці взяв трубу 80х40.
    Приварював по одній рамці послідовно, тобто зварив повністю першу рамку - перейшов до наступної.
    Як варив рамку. Спочатку до стовбця приварював виступи, (на фото видно) на яких висить рамка. Чітко по розмітці від верху стовпа (це база для всіх вимірів при розмітці). Виступи - це чотири відрізки по 2 см від прутка квадрат10. На ці приварені виступи одівав чотри відрізки профільної труби 20, в яких вирізана одна сторона. Довжина відрізків труби 25 мм.
    Після цього до цих відрізків приварював (після чіткого позиціонування) бокові сторони рамки, в яку потім буде вварюватися сітка).
    Після цього, як приварив боковини до "петель" (відрізків профільної труби), я приварюю нижню сторону рамки.
    І вже в оснанню чергу приварюю верхню сторону рамки, якій я попередньо надав вигнутої форми. Гнув підручними методами - просто защемивши в шпарині заготовку профільної труби.
    Після всіх цих робіт - зачистка зварних швів до товарного вигляду (приварені виступи на стовці потрібно зразу зачищувати, після приварки, щоб нормально виставити боковини.
    І останній процес - приварка сітки.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Материал для забора

    вварка сітки в рамку - чи не найморочніша справа. Потрібно приварити дротину Ф 3мм до масиву металу профіль квадрат 20 мм. Хто займається зваркою металу - той в курсі. В цьому процесі я дістав солідний досвід у зварці.
    Хочу ним поділитися.
    Першу рамку я варив 8 годин (я не зварник, тільки починав вчитися, щойно купив свій зварний апарат).
    Старався прикласти дротину торцем до труби і обварити її.
    Ось фото:

    [​IMG]

    І загальни вигляд ряду приварених дротин:

    [​IMG]
    Помучившись і отримавши перший досвід приварки дротин, я трохи полегшив техпроцес вварки дротин. Я почав обрірати сітку не чітко в розмір рамки, а з запасом в 1 см. Після такї обрізки я загинав дротину на цей 1 см біля рамки таким чином, щоб вона ніби лежала на площині (а не торкалася строго своїм торцем). Ця хитрість дозволила мені позбутися такого собі "ефекту бенгальського вогню" при приварці тонкої дротини. Справа в тому, що при спробі сплавити масивну і тонку детальелектрозваркою, поки масивна деталь нагріється - тонка вже перегрівається, самозапалюється і згоряє у повітрі як бенгальський вогонь десь на 5 мм. В результаті отримуємо дірку замість з"єднання.
    Тому я решта всі рамки варив саме таким методом.
    Ось показове фото:[​IMG][​IMG][​IMG]
    Таким же способом я вварював сітку з дротиною Ф 2 мм в таку ж рамку, швидко і надійно.
    Всіх тонкощів тут не опишу, тому що займе багато місця і буде не цікаво..
     

    Вкладення:

  6. Akimenko

    Akimenko Новачок

    Повідомлення:
    503
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    Украина, Луганск
    Красивое получилось ограждение, особенно - эта верхняя, выгнутая часть. Просмотрел все ваши посты, не нашел, какое расстояние между столбами?
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Материал для забора

    приблизно 2,6 метри.
     
    1 людині також подобається це.
  8. Akimenko

    Akimenko Новачок

    Повідомлення:
    503
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    Украина, Луганск
    Спасибо, красивое, и довольно не металлоемкое ограждение, в нашем городе, сетчатые ограждения ставят, только между соседями, а с улицы - сплошные, высокие заборы.
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Материал для забора

    у нас і так, і так ставлять - все залежить від вподобань господаря. Хтось боїться людей - ставить триметрові цегляні мури (які гроші..), хтось - легеньку сітку від собак..
     
    1 людині також подобається це.
  10. М-94

    М-94 Майстер

    Повідомлення:
    127
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Запорожье
    Попробуйте рассмотреть такие материалы как проволочные панели с ребрами жесткости:
    [​IMG][​IMG]
    Есть еще канилированная сетка, которая вваривается в каркас из уголка
    [​IMG]
    Один из самых экономных мариантов - это шарнирная сетка:
    [​IMG]. Могу предложить еще пару вариантовдля прозрачных ограждений.:-D
    Кстати, если не хотите, чтобы кто-то перелезал к Вам и не применять колючую проволоку, то можете по верху забора прикрепить такое оригинальное колючее ограждение(турки ограждают им свои 5 звездочные отели):
    [​IMG]
     

Поділитися цією сторінкою