Безкаркасні меблі

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем mijki, 20 кві 2010.

  1. le_nka

    le_nka Підмайстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    22
    На кілограми теж не дуже вірно, бо вони дуже легкі,а вредні які,якщо на вулиці з ними працювати,то кругом "снігу насипле" і не збереш навіть пилесосом. Мішок (такий як Епіцентровський,ну словом звичайний)десь 7-10 кг,не більше,а може навіть і менше.
     
  2. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Безкаркасні меблі

    @Voyutichi & len-ka

    А я от візьму всетаки і спитаю:-Drofl, хочу подивитись реакцію манажерів гиги.
     
  3. андрей-55

    андрей-55 Майстер

    Повідомлення:
    115
    Симпатії:
    20
    Якщо цікавять в західному регіоні вироби таких меблів завтра знайду і дам адреса але там самі меблі а як що треба самих шариків то в нас у Червонограді вони є тільки з звичайного пінопласту для Voyutihi(гарний матеріал у стяжку додаем до розчину замісь керамзіту і у штукатурку фасадів)
     
  4. le_nka

    le_nka Підмайстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    22
    Re: Відповідь: Безкаркасні меблі

    Можна,або ще краще 1000 шт.
    rofl
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Безкаркасні меблі

    андрей-55, мені цікаво, що ці шарики, з яких роблять пінопласт, не повністю спінені. А продавати їх хочуть по ціні повністю спінених і то за оцінкою об"єму.
    Бетонний розчин шариків мені потрібно для вирівнювання плити під пінопласт. Буду утепляти горище, це керамзитова плита. Але як тоді будувалось, за рівністю поверхні ніхто не задумувався, це ж горище. Тому плита під пінопласт крива, з перепадами до 10 см. Хочу спочатку вирівняти пінопластовим бетоном, а потім вже плівка, пінопласт листовий і стяжка для захисту (до 2 см, побільше цементу)
     
  6. андрей-55

    андрей-55 Майстер

    Повідомлення:
    115
    Симпатії:
    20
    Re: Відповідь: Re: Безкаркасні меблі

    Звичайний вспінений пінопласт тільки в шаріках ( в нас виробник пінопласту ЕВРО БУД)
    Для кого цікавлять самі меблі в Львові тел 233 36 28 вул Джерельна 47 сайт у них зараз не працює www.positive.lviv.ua
     
  7. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Безкаркасні меблі

    По скільки мішок таких евробудівських шариків ?
     
  8. андрей-55

    андрей-55 Майстер

    Повідомлення:
    115
    Симпатії:
    20
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Безкаркасні меблі

    Мішок шариків брав в минулому році 200 гр там куба 3 залили стяжку в 3 кімнатній кв приблизно 62 кв метри ще осталось
     
  9. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Безкаркасні меблі

    :-D Так це ж нормальна ціна за три куба ! А скільки ваш пакуночок той приблизно важив і з чого зроблене упакування ?(Міцне?)

    А координати можна ?

    Мені в принципі на крісла взяти цікаво було але тепер зявляються і мрії про зручненький такий прикольний диван який можна буде легко і в бесідку занести і просто в садокdance:glam:O=-
     
  10. андрей-55

    андрей-55 Майстер

    Повідомлення:
    115
    Симпатії:
    20
    Re: Відповідь: Безкаркасні меблі

    мішок великий з твердого целофану обемний на сходовій клітці тяжко розвернутись але легкий несло 2 чоловіка а от тел. треба шукати? і пінопласт для меблів чи він підходить?
     

Поділитися цією сторінкою