Навес из поликарбоната

Тема у розділі 'Беседки, навесы, веранды, террасы', створена користувачем Serge310, 20 кві 2010.

  1. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Навес из поликарбоната

    Думаю причина не тільки в шайбах.Багато значить як були закручені саморізи.У трубі 40х60
    доволі товста стінка і свердло саморіза при вкручуванні могло значно послабити отвір що зменшило площину контакту різьби саморіза і стінки труби.
     
  2. besservic

    besservic Новачок

    Повідомлення:
    101
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    Екатеринославская губерния
    Re: Відповідь: Re: Навес из поликарбоната

    Да нет, причина не в послаблении резьбы, а в самих шайбах! Т.к. лист улетел, а саморезы остались торчать в трубах. А вот и сами шайбы:
    [​IMG]
     
  3. vaska

    vaska оптимистка

    Повідомлення:
    1.722
    Симпатії:
    409
    Адреса:
    Ильичевск
    И все-таки ответьте женщине на простой практический вопрос - как за таким навесо ухаживать, размер 4*6, сверху листья, ветки, целофан, пыль - как за этим ухаживать, чтобы было опрятно, кто уже имеет - ответьте.
     
  4. besservic

    besservic Новачок

    Повідомлення:
    101
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    Екатеринославская губерния
    vaska,
    а как вы его помоете? Разве МЧС вызывать или лазать по доске с Кэрхером наперевес.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Навес из поликарбоната

    навіщо вам ті пластмаски - поставте металеві, цинковане залізо, або алюміній..
    він самоочищуватиметься. У мене є подібний дашок 8х2 метри. Нічого не ньому не затримується. Впав дощ - дашок як новенький.

    Добавлено через 7 минут 27 секунд
    пс.
    Добавлено через 8 минут 56 секунд
    от гади.. на online.ua вклеїли рекламу на початку ролика. Потрібно два рази перегляд натискати.. :(
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Який полікарбонат застосувати?

    і так, після граду, який пройшовся годину тому, мій дашок дістав плачевний вигляд.[​IMG]
    [​IMG]
    І все це наробили градинки з розміром в грецький горіх..[​IMG]
    Який тепер мені полікарбонат вибрати, щоб він хоча б такий град витримав?
    Сотовий полікарбонат у сісідів витримав, а мій тонкостінний гофрований весь прострілений.. Чи сильно залежить міцність полікарбонату в залежності від його товщини? Найоптимальніший по ціні 6мм. Може купити 8 мм, але 8мм один метр квадратний тільки на 200 грам важчий від 6 мм. А в свою чергу 6 мм важчий від 4 мм на 500 грам. Думаю, що товщина горизонтальних площин у 6 мм і 8 мм одинакова (а отже і міцність). Чи варта купляти 8 мм?
    Порадьте..
     

    Вкладення:

  7. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Ничего себе дуршлаг получился, я думаю что прочность зависит не только от толщины, наверное и от самого пластика.
    П.С. А как это разница в 2 мм между четверкой и шестеркой дает 500 гр на м кв, а 2 мм между шестеркой и восьмеркой 200 гр, это что он разноплотностный чтоли? Что-то мне сомнительно. Или это про сотовый речь?
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Навес из поликарбоната

    саме про нього йде мова.
     
  9. 321

    321 Інженер

    Повідомлення:
    1.197
    Симпатії:
    459
    Сочуствую. Очень убедительный ответ на вопрос Vovana, какую крышу мастырить ему.
     
  10. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Відповідь: Re: Навес из поликарбоната

    Voyutichi, так а может вы визуально (или штанген-циркулем) сможете оценить толщину горизонтальных поверхностей, если они одинаковые то зачем платить больше за 8-ку
     

Поділитися цією сторінкою