Довговічність стіни.. Яка підвищити її довговічність?

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем Voyutichi, 8 кві 2010.

  1. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Re: Відповідь: Re: Довговічність стіни.. Яка підвищити її довговічність?

    Чому ж. Ось вірогідна відпоідь
    Те що стіна намокала це давало додаткові навантаження у місці стику просоченого фрагменту цегли з непросоченим. Адже фактично обсипалась гідрофобна частка, а в глибині навіть тріщин не видно. 100% гідрофоб
     
  2. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Довговічність стіни.. Яка підвищити її довговічність?

    Ось погляньте. Які є думки?
    Але це те що сфотографував, а ще пізніше дивився по всій площі стіни було майже таке саме. Думаю що це через те, що в будинку поки ніхто не живе, тобто стіна не прогрівається. Але з іншого боку тоді точка роси буде десь усередині, у мене піноблок+пінопласт+обкладений цією цеглою у половину цеглини. Я за саму точку роси не переживаю, головне щоб потім волога вийшла. А з цеглою візуально нічого від морозу не робиться і не сипеться, зараз висохло і наче нічого не було
     

    Вкладення:

    • IMG040.jpg
      IMG040.jpg
      Розмір файлу:
      119,9 КБ
      Переглядів:
      153
    • IMG041.jpg
      IMG041.jpg
      Розмір файлу:
      74,4 КБ
      Переглядів:
      164
    • IMG042.jpg
      IMG042.jpg
      Розмір файлу:
      159,4 КБ
      Переглядів:
      137
  3. Skyter

    Skyter Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.442
    Симпатії:
    516
    Адреса:
    Родился и вырос в г. Киев.
    Re: Відповідь: Довговічність стіни.. Яка підвищити її довговічність?

    Нельзя так строить. Бетон не вибрированный. Горизонтальной гидроизоляции нет. Бетон перед наплавлением вертикальной гидроизоляцией непрогрунтован битумной грунтовкой. Сетка на цоколе Просечно-вытяжная.:nu:Цоколь выступающий конечно несмертельно, но плохо. Для кирпича лучше западающий.
     
  4. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Re: Відповідь: Re: Довговічність стіни.. Яка підвищити її довговічність?

    а вот скажите кто на зиму обрабатывает гидрофобом?Инструкции-ЛЕТОМ когда в кирпиче нет влаги,да и дому надо постоять по моему годик пока всё повылазит.
     
  5. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Re: Відповідь: Довговічність стіни.. Яка підвищити її довговічність?

    То лише в місці де сходи в підвал по блоках заливався пояс, по периметру трамбувалось все нормально пустот немає :vo: Горизонтальна ізоляція є - руберойд в 2 шари, просто не видно, бо цегла звисає десь на 3 см. Праймером грунтувалось відмінно під моїм наглядом, то просто де сходи гідроізоляція залізла туди де не планувалась бути. А так під ЕППС прогрунтовано і поклеєна ізоляція см на 30 вище відмостки. А ще ЕППС хочу здерти і посадити на клей (за вашою порадою :) ), а потім притиснути грибами, там небагато за пару годин все зроблю. Заодно і сітку заміню на ту що із скловолокна із пропиткою бо ця іржавіє :down:
    Про виступаючий цоколь не зрозумів, він у мене там де ЕППС, цегла звисає десь на 3 см, однак товщина ЕППС 3 см + буде цокольна плитка тобто фактично сам цоколь виступатиме десь на 1,5-2 см із-за ЕППС але то думаю не критично
    А фото викладав щоб показати іній на цеглі який виступив при великому морозі і по стіні такий самий був. То хотів спитати чи то через те що в будинку ніхто не живе (я так думаю), чи може варто просочити пропиткою але чи допоможе від інію? Фактично сам іній ні на що не вливає бо стіна суха коли припадає інеєм, але коли буде відлига то іній же розтане і тоді цегла потягне вологу, а як раптом мороз?
     
  6. Sandy

    Sandy Новачок

    Повідомлення:
    102
    Симпатії:
    8
    Skyter, ответ № 30:
    Можете меня закидать чем хотите, но я категорический противник фасадных пропиток в первые годы облицовочного кирпича.

    Хороший ответ...и, главное, простой в понимании процессов, происходящих в стене - не высохшая стена, которая померзнет зимой, не может удержать на своей поверхности сухую фасадную плитку, потому что температурные изменения линейных размеров этих материалов существенно разные и плитка просто отваливается от стены...

    Skyter:....Везде где соблюдена технология нет проблем.....
     
  7. gavito

    gavito Майстер

    Повідомлення:
    152
    Симпатії:
    57
    Обратите внимание на Керрокол (Италия) там есть программа востановления ж/б и кирпичной кладки, называется Керабилд
     
  8. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Довговічність стіни.. Яка підвищити її довговічність?

    gavito,
     
  9. gavito

    gavito Майстер

    Повідомлення:
    152
    Симпатії:
    57
    Спасибо! Вечером его настроят и полечат
     
  10. de_facto_mr

    de_facto_mr Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Безперечно до якості будівництва, які були 150 років тому ми наблизимося ще не скоро. Але є певні рекомендації для усунення таких дефектів як ВИСОЛИ, які є тривожним сигналом початку корозії, руйнування будівельного матеріалу, значно погіршують зовнішній вигляд будівель та споруд. Чим шкідливі ВИСОЛИ? Висоли сприяють процесу старіння та руйнуванню будівельного матеріалу. Сіль роз'їдає зовнішню поверхню, яка починає кришитися, а вітер і опади довершують справу - відбувається "вивітрювання". Але найгірше - солі кристалізуються не тільки на поверхні, але і в тілі матеріалу, руйнуючи його зсередини. Результат - утворення мікротріщин, а з часом і серйозних пошкоджень у стінах будинку. Отже, щоб позбутися висолів - білих соляних плям, необхідно при сильному ступені засоленості поверхонь, після механічного очищення, провести попередню гідрофобізацію поверхні для утворення захисного "бар'єра" дуже добре себе зарекомендував засіб для захисту та гідрофобізації поверхонь IMPREGNAT DRY (Хемтех Баєрн Україна, Німеччина) він просочується на глибину до 1 см, що перешкоджає вимиванню солей з тіла кладки. Через 24 години (при температурі повітря вище +10 градусів Цельсія) змивають повторно висоли за допомогою засобу PUTZ-EC і промивають ділянку водою. Після повного висихання поверхні, яку ви покриваєте, і за відсутності висолів проводять фінішну гідрофобізацію поверхні ще раз засобом IMPREGNAT DRY. Ви гарантовано назавжди позбудитеся білих соляних плям, або висолів та отримаєте гарну захищену поверхню на десятиліття.
    impregnat2.png 54318910.jpg ED1C245C.jpg D9C3EEA8.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 22 гру 2013

Поділитися цією сторінкою