Ремонт інструменту: підшипники

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем Voyutichi, 20 бер 2010.

  1. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Не знаю насчет нанопротека, ни разу не использовал. Но реклама не плохая. Если метал хороший, все сделано по технологическому процесу, то и служить будет долго. Но если сделаны детали из плохого сырья и не выдержан технологический процес, маж не маж все равно не поможет.
     
  2. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго дня :Hi:
    я тепер такі установив собі на Мото-Січ

    Добавлено через 4 минуты 33 секунды
    Доброго
    -можна точну назву, чи ссилочку на фото упаковки
     
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго дня
    Пробував хто ремонтувати елект. регулятор ел. пилки (в мому варыанты ПАРМА-2)
    ?
     
  4. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Есть хорошая смазка-для ШРУСов.Причем,я по глупости брал ее в электроприборных рядах,а потом спросил в автомобильных-так она там дешевле чуть ли не в 2 раза. Да еще с сульфидом молибдена-лучше ЛИТОЛа,лучше "намазываеться" на шестерни в процессе работы.Смотрел по редуктору болгарки-ЛИТОЛ наложил и он так и лежит куском на шестернях. Не размазываеться. А смазка для ШРУСов "тянеться" за шестернями,то есть по всей поверхности шестеренок идет сама уже.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  5. Лис Ник

    Лис Ник Майстер

    Повідомлення:
    257
    Симпатії:
    72
    Адреса:
    г.Ровно
    Немного от себя есть неплохие подшипники ФЛТ польша... по смазкам литол тоже разный бывает но всеже лутьше смотреть на более "крутые" смазки темболее в электроинструменте их расход не такой уж и большой....
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Ремонт інструменту: підшипники

    якщо треба - я тобі вишлю новою поштою або інтаймом.
     
  7. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Ремонт інструменту: підшипники

    Доброго :Hi:
    - так , треба буде. Скоро часу буде ВАГОН, то вже можна буде інструмент перебрати.
    Я замовив в нас в акт. маз. хадо то вже другий тиждень везут. Треба було через інет замовити з сайта, то вже давно в поршневу залив-би.
    Внас відкривається склад НОВА ПОШТА..., ідем по тихеньку і ми до цивілізації.
     
  8. zinya07

    zinya07 Підмайстер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    27
    Адреса:
    Украина
    Всім доброго здоров'я!
    Не знаю куди приліпити, в яку тему: попалася під руку частину від УШМ, а саме кутовий редуктор. Вирішив зняти підшипник і зіткнувся з проблемою - ЯК. Силумінова частина була вже пошкоджена, я її розбив остаточно, щоб побачити як запресований підшипник. Коротше, може кому знадобиться ...
    IMG_20140619_121828.jpg
     
    Ahfyrtyintqy та Andrii_M подобається це.

Поділитися цією сторінкою