Утеплення фасаду панелями БЕТОЛЬ

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем Сергій Миколайович, 11 бер 2010.

  1. bozife

    bozife Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Вітаю. Постало переді мною питання утеплення фасаду будинку, загалом близько 105 кв.м (три стіни будинку: північна, східна і південна сторони). Покищо фаєрмур не планую утеплювати, оскільки буде перебудовуватись і добудовуватись будинок тому буде змінюватись верх. Зараз на фасаді нанесено штукатурка, доволі грубе зерно. Минулої осені замінив вікна, тепер вважаю ефективно утеплити стіни, потім замінити (добавити) економний котел.
    Прочитавши дану тему в мене виникли запитання. Хочу уточнити деякі із них:
    1. Чи потрібно мені збивати штукатурку щоб приклеїти бетоль?
    2. Незрозумів із силіконовою фарбою, якщо нею покрити бетоль, невже збережуться паропроникні властивості цього матеріалу? Точніше чи є вирішення проблеми із вологістю та "щоб дихала стіна".
    3. Ще поясніть будь-ласка, еструдований пінопласт, теж придивляюсь до можливості його використання, і все таки не зрозумів про який конденсат ведеться мова, між стіною та пінопластом може утворюватись волога??? Хіба цей матеріал паропропускний???
     
  2. maydanyuks

    maydanyuks Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    писали на форумі тут що можна отримати зразок Бетолю через "почту нову" -хотілось би отримати,дані моєї ел пошти [email protected].
     
  3. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Усім доброго вечора.Я вже вдома.Дембельнувся але повістка нова наруках.Недільку віддихнув.З понеділка приступаю до роботу.Постараюсь частіше писати про ніздрюваті плити для утеплення.Є багато нововведень хороших пропозицій.Утеплювач покращив свою міцність,густина стабілізувалась на позначці Д-150,але це ще не межа експерименти продовжуються по зниженні густини.Появився новий клей для системи утеплення.Розробляються проекти для будівництва утеплювач+цегла.А завтра надам відповідь для
    maydanyuks

    bozife
    Усіх вітаю з наближаючими святами. Також незабувайте що внас війна з кацапами.Маленький відео ролик про нас ВДВ.https://www.facebook.com/BanderaCynic/videos/624493774369761/?fref=nf
     
    Останнє редагування: 23 кві 2016
    Qndriy, Володимир П, Энки та ще 1-му подобається це.
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Привіт. Вітаю з поверненням.:Hi:
    Не пропадай.
    Які перші враження від цивільного життя?
     
  5. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Ніякі.Тут зовсім все інакше.Помаленько адаптовуюсь.Таке відчуття що всім все по.....й всі усе задовільняє.
     
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    ОТОЖ-БО!!!
    (банда кругом, а верхушка охуєвша в ДУГУ)
     
    фон подобається це.
  7. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    ХРИСТОС ВОСКРЕС.Усіх будівельників з святом.Смачної пасочки.
     
    slavko.malynovsky та leshiy_40 подобається це.
  8. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!!! І не будівельників також зі святом
     
    фон подобається це.
  9. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Хто вам таке сказав. Про вологу подивіться відео в ютубі.Наглядний експеримент про водопоглинання Бетоль. Вага теж непроблема .1м2 бетолю важить в сухому стані 15кг а в робочому режимі приблизно 18кг.+зовнішній шар=20-22кг. А вага скажімо 3см штукатурки орієнтовно становить 70-75кг.ВІДЧУВАЄТЕ РІЗНИЦЮ
     
  10. maydanyuks

    maydanyuks Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    це все дуже добре ВИ ПОКАЖІТЬ ВІДЕО ЯК ВИ ЙОГО ВИГОТОВЛЯЄТЕ, чи часом не так як звичайний пінобетон,піноутворювача бабахнув і все? хочу бачити конкретне відео про технологію виготовлення бетолю. Газоблок є відео виготовлення, піноблок є також, а про бетоль де га ???????
     

Поділитися цією сторінкою