Клей на ОСБ

Тема у розділі 'Штукатурки, шпаклевки, клея', створена користувачем Vudracom, 24 лют 2010.

  1. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Клей на ОСБ

    Поклав я плитку на ОСБ за допомогою клею "Сумашедшая липучка". Тримає добре. Десь через місяць треба було вже сифот до умивальника підключити то я за допомогою "бабочки" висвердлив отвір необхідний в плитці і стараюсь її витягнути - та де там...! вона як на жуйці прикріплена - еластично і міцно! насилу витягнув і відірвав від клею!!! Так що працює клеєва суміш добре! Адгезія до такого матеріалу адекватна і еластичність теж є!!! Це враховуючи що поверх мансандровий а за ОСБ горище де влітку Дуже тепло!!! І сухо!
     
  2. сергей сс

    сергей сс Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    мужики,из всего прочитаного я пытаюсь понять,можно ли положить плитку на озб на пол в душе (душевая)используя только клей "Сумашедшая липучка"? просто дискусия здесь была очень захватывающая аж мозги закипели а вот вапрос остался не решён для меня.
     
  3. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Клей на ОСБ

    сергей сс, Якщо осб надійно закріплений "не гуляє" під натиском при ходінні тоді дійсно можна.
     
  4. сергей сс

    сергей сс Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    спасибо..и ещё затирка нужна будет????
     
  5. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Клей на ОСБ

    сергей сс, Звичайно!! Але я б радив затирки для зовнішніх робіт оскільки воние більш вологовіштовхуючі, адже під плиткою осб(дерево) яке при доступі вологи може набухати, деформуватись.
     
  6. gavito

    gavito Майстер

    Повідомлення:
    152
    Симпатії:
    57
    Есть такой клей (плитку большого размера можно приклееть на дерево ,металл) 17,5 кг. расход 1,2 кг/м.кв.-103 евро
     
  7. Бонис

    Бонис Майстер

    Повідомлення:
    138
    Симпатії:
    36
    Адреса:
    Вышгород Киевская обл.
    Имя, сестра, имя!

    Ага, Латикрит на ляпухи
    http://www.youtube.com/watch?v=lNDbtPG86GM

    Причем на ооочень маленькие. :-D Иначе такого маленького расхода не добьешься. О гребенке и речи быть не может, т.к. чем мазать, миллиметровой гребенкой что-ли?
     
  8. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Судя по видео те же жидкие гвозди
     

Поділитися цією сторінкою