Как экономить расход газа?

Тема у розділі 'Предлагаем услуги: строительство, ремонт', створена користувачем Dima 1973, 10 лют 2010.

  1. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    У нас такі вітри були , мама родная .
    Я вертався з дежурки , підміняв другана , їду на велосипеді (машину не хотів заводити на дворі мінус 18 а мені до хати 300метрів ) на мене летить то лі фанера , то лі бляха , думаю зараз або мене зіб’є , або зітне голову , або переріже на двоє , якось пронеслась рядом , слава Богу не зачіпила.
    Морози у нас деколи бувають що газ замерзає і перестає поступати в котли , в трубі робиться таке собі біле замерзле як сніголід .
    Старі хати не пристосовані , до економії газу , хати будувалися 80х , ніхто в страшному сні не міх собі уявити газовий лічильник їх і не було до 92 року , був котел в якому горів вічний вогонь , нам обіцяли райське життя , та ніхто не сказав скільки воно коштуватиме .
    Тому люди в замішанні , мій друг поміняв уже три котли газові , результат плачевний економія копійочна , почав утеплятися .
    З утепленням також , кожен утепляється по різному в кого грошей вистачає на 5ку пінопласту в кого 10ку , в кого хата деревинна в, кого цегляна , в кого з суцільного шлакоблоку .
    Кожен ліпить утеплення на що вистачає грошей і кожен шукає дешевих майстрів .
    Так що одні майстри починають , другі закінчують ,а з третіми судові тяганини.
    А клімат у нас суворий на перепади , дном +5 а вечером -22.і все це хата має витримувати і не руйнуватися .
    Так що у нас економія газу за рахунок кахельних грубок там палимо дровами , а в котлі газом .
    Кахельну грубку напалив то котел і менше газу спалив.
    3BCYxjRv00Q.jpg
     
  2. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Мені цікаво,чому Ісаєв не враховує один малесенький нюанс, але дуже важливий: вікна,двері, пінопласт, дюбеля , штукатурка і т.д. + харчі і випивка майстрам в новобудові не треба закладати у вартість?
    --- добавлено: 13 січ 2017 у 19:08 ---
    Угу... при мінус 18 на ровері... Хтось повірить?
     
    Останнє редагування модератором: 21 січ 2017
  3. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    Я враховую .
    Поки майстри не виб’ють старе вікно , вони не знають який об’єм роботи і скільки часу займе установка нового вікна з штукатурними роботою , плюс містки холоду навколо рами вікна .
    Тоді і називають свою ціну за роботу , а всі матеріали господар купує за свої кошти.
    От ви приклеїли пінопласт до стіни , де гарантія що стіна не буде мокріти на стику .
    З середини треба велику температуру щоб просушити стіну.
    Коли пінопласту не було стіну сушив вітер , пінопласт вітер не пропускає і стіна мокріє , і може гнити дерево якщо хата дерев’яна , або сипатися цегла від мокроти.
    Стометрівку зимою я бігаю босим , попробуйте корисно почніть з 10 метрів привикаючи постипенно.
     
    Tomash подобається це.
  4. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Приходит семидесятилетний мужчина к доктору и жалуется, что потенция, дескать, совсем пропала.
    — Да, но у вас все-таки возраст — семьдесят.
    — Ну и что, — говорит пациент, — моему соседу на два больше, а он, знаете ли, говорит, что до полного изнеможения доводит тридцатилетнюю любовницу.
    — Вот как! Откройте рот. Ну, батенька, я не вижу причин, почему вы не могли бы говорить то же самое.
     
    Rom5 подобається це.
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    @WalterCV, не ведіться на Штірліца. З ним, щоб вести суперечку, як в нас кажуть, треба бобу наїстись. Безпеспективне заняття.:-D
     
  6. Микола2008

    Микола2008 Прораб

    Повідомлення:
    264
    Симпатії:
    474
    Адреса:
    Луцьк
    Можливо, хтось порівнював використання газу без програматора і з програматором? Цікавлять реальні цифри до і після встановлення цього девайсу.
     
  7. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Програматор не економить газу...газ економить утеплення будинку:-D і правильне налаштування системи.Програматор бере на себе деякі функції по налаштуванню.В невмілих руках росхід газу буде навіть більший.Треба багато екперементувати....я різниці якщо чесно то не бачу,бачу різницю в комфорті керування опаленям.
     
    Микола2008 та stryzhko подобається це.
  8. stryzhko

    stryzhko Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    523
    Адреса:
    Полтава
    Погоджуюсь зі сказаним вище. Цей девайс більше для комфорту, а економія буде не завжди. Варіант утеплення більш дієвий. Все залежить від конкретного випадку(будинок, квартира, режим дня мешканців). В маленькій квартирі і великому будинку ефективність буде різною. З допомогою програматора звичайно можна зменшити споживання, зниженням температури, якщо у вас вона часто вище бажаної і немає часу чи бажання крутити терморегулятор котла при зміні температури на вулиці, чи вентилі радіаторів в сонячні дні, або рідко буваєте вдома і зручно підтримувати певну температуру при відсутності мешканців будинку.
    Але можуть бути і недоліки, як нерівномірність температури в різних кімнатах чи нерівномірна температура теплої підлоги при відключенні котла програматором.
     
    Микола2008 подобається це.
  9. Микола2008

    Микола2008 Прораб

    Повідомлення:
    264
    Симпатії:
    474
    Адреса:
    Луцьк
    Я думаю, що при встановленому програматорі, котел за добу буде менше робити циклів включення-виключення, ніж коли він відсутній. Це може дати економію газу, можливо, і незначну.
     
  10. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    Що там порівнювати звісно з програматором використання газу менше.
    Найліпша економія при плюсових температурах за бортом , коли робота котла відпадає на довший час .
    І якщо хата добре утеплена то на початку сезону вам взагалі не треба думати коли той котел включати , за вас цю роботу зробить програматор .
    І якщо хата не утеплена програматор теж принесе економію коли сонечко нагріє ваш будинок.
     
    vjachek та Микола2008 подобається це.

Поділитися цією сторінкою