Подключение стиральной машины - поблема!

Тема у розділі 'Мебель и бытовая техника', створена користувачем неуч, 4 лют 2010.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Установка стиральной машины

    я от замітив трохи відмінну річ: коли без шматів загрузив машину, тільки вода - то я бачив рівень води в барабані. А коли були шмати - то води майже не було. Так, мокрі шмати і все.. То воно якось не вяжеться з просто датчиком рівня.. Чи нема там якогось ротаційного лічильника води?
     
  2. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Установка стиральной машины

    Да нет, в современных машинках-автоматах определение количества води происходит именно так как я описывал это точно, но просто возможно есть определенный уровень минимального и максимального количества воды, поэтому при стирке без белья уровень воды выше (минимальное количество все равно заливается, но нечему воду впитывать), а когда перегруз воды и не видно (залился максимум, но белье впитало много воды и поэтому невпитанная только в баке, в барабане ее не видно), а в пределах минимума и максимума количество воды определяется датчиками, это уже лишь мое предположение
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Еврика! Скромно так, не голосно.. :)

    Я ось сьогодні залив у пральку літру столового оцту, для профілактики, щоб накип не утворювався.
    Мушу сказати, що пральна машина дуже виручає, тому хочеться продовжити їй життя на найбільший термін. Вода з накипом, кальцій, дно чайника покривається за один раз кипятіння. Я, правда, поставив на магістраль води до пральки колбу з поліфосфатом, але щось мені не вірилось, що він сильно спасе пральку від накипу, тому кожних 6 місяців я вливав 1 літру 9% оцту у пральну машину і ставив на "економ прання (на 2 години), щоб накип встиг розчинитися (оцет вливав у шухлядку для прального порошку, коли машина починала подавати воду для розчинення цього порошку, у мене машина перед подачею мережевої води повністю викачує воду з барабану, тому оцет заливаю саме так, у шуфлядку разом з водою, а не у барабан через дверцята). Так повторив і сьогодні. Машина "пропрала" себе і перейшла до циклу полоскання. Тут я дав її один раз змінити воду і зупинив вручну цикл прання, щоб не зливати лишньої води в каналізацію, машина вже, по ідеї, чиста. Так і закінчувалася моя профілактика накипу моєї пральної машини. І завжди у цей час мені хотілось перевірити якість виконання цієї профілактики. А як? Розбирати баран? Довго і напряжно. Залишав, так як є і чекав з надією, що все там добре, до наступної профілактики.
    Машина сохне, з відкритими дверцятами.. І тут осінило (:)):
    в барабан можна посвітити ліхтариком, щільно притиснувши його до сітки барабану (щоб світло проходило тільки крізь дірки, а не засвічувало барабан з середини), а через отвори (дірки) барабану оглянути ТЕН пральки!
    Побіг за ліхтариком, оглянув барабан - все в нормі! Тен блищав металічним блиском без натяку на накип.
    Профілактика проведена блискуче! :)
    Тут же побіг за фотиком і зробив репортаж:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Тепер я можу контролювати величину накипу постійно, в будь-який момент часу (як і кожен з нас). Можна вважати, що користувачі пральних машин перестануть передозовувати калгон зі страху, що їхня машинка може поламатися через надмірний накип (як у рекламі калгону). А можна і просто після прання залити розчин з оцтом (щоб тільки покрив ТЕН) і хай очищується до наступного прання..
    ПС. щось мене понесло з радощів, стільки написав.. :)
     

    Вкладення:

    vova685, Sashok3306, DimaZ та 2 іншим подобається це.
  4. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Re: Установка стиральной машины

    У мене нещодавно застукав підшипник у пральній машині Індезіт, воно й не дивно, у роботі 6 років. Вже приготував гроші купувати нову, але полиставши інтернет знайшов інструкцію по заміні. Поїхав у сервісцентр купив новий за 300 грн+сальники, розібрав, за годину замінив - працює далі :)
    Але, йдучи в гараж показав старий підшипник сусідові, він сказав що схожий дворядний підшипник стоїть на ступиці вазівської дев’ятки. Поміряли штангеном - так і є, розмір один в один :Hi: і такий коштує від 60 грн. Так що якщо що, то спершу зніміть і сходіть з ним на базар - підберете який треба і за менші гроші :)
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Установка стиральной машины

    а сальники скільки коштували?
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Установка стиральной машины

    вдалося зробити більш інформативне фото про ТЕН пральки
    [​IMG]
     

    Вкладення:

  7. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Re: Установка стиральной машины

    Сальники в комплекті з підшипником, на базарі від 5грн/шт
     
    1 людині також подобається це.
  8. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Відповідь: Re: Установка стиральной машины

    Voyutichi, спасибо за отчет. а то все не давала покоя эффективность этого способа очистки. Кстати а до это процедуры вы бак и тэны не осматривали? Ну чтоб знать что они были в накипи и очистились.
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Установка стиральной машины

    ні, не оглядав. Просто надіявся що все добре. :)
     
  10. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Установка стиральной машины

    Просто может у вас и не было особо накипи из-за фильтра все-таки. Здорово было бы посмотреть до и после. Кстати надо у себя глянуть как там с накипью.
     

Поділитися цією сторінкою