Построить камин своими руками

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем Aston-7, 27 січ 2010.

  1. pechnik1954

    pechnik1954 Новачок

    Повідомлення:
    52
    Симпатії:
    23
    СБК _ это нормальный облицовочный для портала, его надо около 100-150 штук, огнеупорный - в топке - нужно 50 штук. Цена СБК - где то от 3,5 грн за штуку, огнеупорный -от 4 грн.
     
    1 людині також подобається це.
  2. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Гарні у вас роботи , шкода що в мене не було можливості покласти мурований камін ( через те що другий поверх-перекриття не витримало б) то взяв топку чавунну . Ви чавунні топки як взагалі , признаєте ?

    Пс - думаю мармурову плиту, портал , на металевий кутник шурупами, ззаду,кріпити ( попередньо ізолювавши ) як на вашу думку таке кріплення , нормально буде ? Просто перший раз камін роблю нічого іншого не приходить на думку ...

    І кромку мармуру думаю теж сам обробляти - з припуском болгаркою і начистову фрезою по металу .
     
  3. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    pechnik1954, а який димохідний канал потрібен для вашого невеликого каміну, чи потрібно його гільзувати? У мене є комин поділений на 3 канали, один 120*250, другий викладений з вогнетривкої цегли на мертелі 100*500, і ще один 120*250. Димоходи робив разом з дахом на перспективу, а сам камін планую на весну. У мене були гільзовщики то казали що на камін не гільзують, але я сумніваюсь в їх професійності, зверху на димоході шапка з фарбованого профнастилу.
     
  4. Arina

    Arina Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Добрый вечер. Подскажите, пожалуйста, думаем построить угловой камин. Дои кирпичный, комната обшита гипсокартоном. Какой отступ нужен от задней стенки камина до стены дома и нужна ли там какая-то термоустойчивая прослойка.
     
  5. pechnik1954

    pechnik1954 Новачок

    Повідомлення:
    52
    Симпатії:
    23
    В том месте где будет камин - гипсокартон вырезать и делать камин возле кирпичной стены. Тоже самое по потолку, с выполнением ППБ.

    Добавлено через 57 секунд
    Канал можно не гильзовать. Для камина минимальное сечение 125х250мм или труба Д=150
     
    1 людині також подобається це.
  6. Man

    Man Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    2
    Ну конечно же камин декоративный, например био будет намного безопаснее) я всеми руками за имитацию, обыкновенные мне доверия не внушают)
    И выглядит очень круто, на мой взгляд.
    [​IMG]
     
  7. Singer

    Singer Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Биокамины действительно очень хороши, но бы взял себе что-нибудь такое

    [​IMG]
     
  8. maratura

    maratura Прораб

    Повідомлення:
    238
    Симпатії:
    376
    Я свій камін будував сам 4 роки назад..По кресленням і схемам розробленних для моєї кімнати.
    Хотів,щоб портал був відкритий.
    Скажу чесно,запалюю дуже рідко....на Новий Рік.)
    [​IMG]

    Uploaded with ImageShack.us
     
    3 користувачам це сподобалось.

Поділитися цією сторінкою