куплю тумбочки для ванни зроблені під замовлення

Тема у розділі 'Куплю материалы, оборудование; ищу бригады', створена користувачем чарнівіц, 26 січ 2017.

  1. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    6-та скоріше. Тут є пара питань стосовно матеріалу. Є ДСП біле, а є біле із структурою дерева 16 та 18 мм товщиною, ціна різна виробників багато, від Надвірної, Костополя і Львова, до Словаччини, Австрії й Польщі. Потім збірка. Можна зібрати на конфірматах [​IMG], такі меблеві шурупи , стінка наскрізь свердлиться, голівка впотай і кліпсою закривається. А можна отак : [​IMG]Торці деталей теж по-різному можна обробити. 2 мм пвх, паперова стрічка і 0.5 мм пвх. [​IMG][​IMG][​IMG] Задня стінка може просто внаклад прибитися, а можна боковини на чверть зарізати, щоб збоку її видно не було.То і вартість може відрізнятися утричі. Обміркуйте і поставте завдання більш чітко. Якщо це у вологому приміщенні, то є вологостійкі матеріали, бо звичайні відносно недовго послужать. Але то від 1,5 тис. І більше. То хіба десь поряд у Червонограді ніхто не зробить? У Новограді-Волинському на ДОК теж колись робили на замовлення. А доставляти те діло за 900 км? Нова пошта за об'єм нарахує до біса. ДСП то можна компактно скласти, а от задня стінка ?

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 28 січ 2017
  2. чарнівіц

    чарнівіц Майстер

    Повідомлення:
    700
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Надсяння
    подумайте будь ласка, що могло би вийти за 800 гривень? ширина 550 +- висота 1200+-
     
  3. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    За 2 шт? А вологість яка?

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
  4. чарнівіц

    чарнівіц Майстер

    Повідомлення:
    700
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Надсяння
    За 1 штуку. Тепер мені потрібна лише одна штука
    --- добавлено: 28 січ 2017 у 21:29 ---
    --- добавлено: 28 січ 2017 у 21:32 ---
    вологості там великої не буде, в основному 60%, стіни завжди сухі, підлога з підігрівом, вода на полицю хляпати не буде...
    --- добавлено: 28 січ 2017 у 21:34 ---
    задню стінку я може і тут на місці десь би знайшов або взагалі без неї могло би бути
     
    Останнє редагування модератором: 5 лют 2017
  5. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Добре, я у понеділок спитаю у хлопців, може обрізки є, щоб дешевше було. А ні, то почекайте місяць, буду замовляти порізку на 2 шафи-купе й кухню. Там точно матеріал лишиться, та й дешевше буде.

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування модератором: 5 лют 2017
  6. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    А наскільки її з боків видно буде? Чи важлива естетика боковин?

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
  7. чарнівіц

    чарнівіц Майстер

    Повідомлення:
    700
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Надсяння
    з правої сторони буде стіна, а з ліва дзеркало, тому ліву сторону видно буде добре... DSCN2000.JPG
     
    Останнє редагування: 28 січ 2017
  8. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Понеділок- вівторок відпишуся. А що по термінам?

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
  9. чарнівіц

    чарнівіц Майстер

    Повідомлення:
    700
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Надсяння
    поки не почнеться робота на вулиці
     
  10. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    То , знаєте, я будівельник, вона у мене при - 20 тільки припиняється. Якщо лютий чекає, то добре, якщо ні, то не дуже, бо синові закінчую ремонт, а потім приступаю до меблів. Планово- з 10 березня. А Вам то як, накладним платежом, а роботу на відео знімати?

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     

Поділитися цією сторінкою