Електроплити на кухню

Тема у розділі 'Мебель и бытовая техника', створена користувачем Витэк, 27 гру 2016.

  1. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    На "Строим Дом" кто-то писал, что две конфорки сгорели, купил простую электро.
     
  2. ekt.com.ua

    ekt.com.ua Майстер

    Повідомлення:
    126
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    м. Київ, вул. Магнітогорська, 1Е
    Насколько я помню, то подключение однофазное, но с возможностью распределения нагрузки (типа одну конфорку - на одну фазу, другую - на другую)


    Надіслано із мого iPad за допомогою Tapatalk
     
  3. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Є ще склокераміка, але нагрівач там внутрі, світить червоним. Вч випромінювання нема, поверхня - скло, посуд має бути з пласким дном, не обов'язково масивним металічним. Гріє і без посуду, можна щось нагріти над нею. Я дерев'яшки грів, коли карнаубським воском натирав. Нагрівається міттєво, а на охолодження треба певний час, але швидше за звичайний млинець.
     
  4. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Я жив в будинку дe були eл.плити (газу нe було), спочатку стояла стара плита зкруглими окрeмимим комфорками, дeякі постійно пeрeгорали, та і + потрібно було рeмонт робити якийсь в кухні. Зацікавився заміною плити, зараз всe точно нe памятаю, алe там іх дeкідька варіантів , є такі що холодні а гріють тільки спeціальний посуд (індукційні гачe називаються), є такі що мають спіралі під склом (склокeраміка мабуть).
    Купив ту повeрхню що має сeнсорні кнопки і спіралі під склом - порівняно із старою плитою нeбо і зeмля, ця набагато кращe, майжe як газова (нагріває швидко, інeрція нeвeлика). Стабілізаторів ніяких нe ставив, вжe років 10 працює.
    У мeнe куми торгують б.у. з Німeччини, іноді проскакують такі плити в дужe доброму стані, якщо трeба дам контакти.
     
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    А як той посуд буде стояти на плоскій повехні з округлим дном? Розбити можна все.
     
    meroro подобається це.
  6. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    І не лише.Через нерівність в каструлі знайомий міняв цілу камфорку.Сказав що на тім сильно перегрівається і з часом спираль виходить з ладу.
    Хоть моя ставить на таку плиту що під руками і алюмінієві проскакували і всякі кольорові,добре хоть свічі не пропалює.
     
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Від Яви?
     
    meroro подобається це.
  8. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    тристапьедисетої (Брати Гадюкіни).
     
    Энки подобається це.
  9. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    А чо саме від Яви? А жигульовські?:-D
     
  10. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Жінка на жигульові?!...
     

Поділитися цією сторінкою