Форсунка

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Vasul, 10 гру 2016.

  1. Vasul

    Vasul Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Верховина
    Рішив поміняти в котлі форсунку а чи сопло не знаю як правильно,котел Вігас ,років 3 або 4 на цьому форумі давали консультації ,форсунку міняю вже другий раз перший раз міняв форсунка була з трьома дірками точно як на фото 2,сам котел старого образця з двома дірками одну дірку заліпив термо стійким клеєм так і було, і скажу шо котел працював на цій форсунці ідеально гудів як літак температура набігала скоро,но ця форсунка почала сипатисьі рішив поміняти іменно на таку як треба з двома дірками фото1,ця форсунка не знаю чому але оказолась ширша на 5 мм і дірки нижче десь на см, ширину зібрав алмазним кругом а до дірок зробив канавки, поклав цю форсунку і робота котла можу сказати до заднього місця температуру набирає дуже довго, гудіння ніякого факела ніякого невже причина в дірках,дрова сухі 2 роки в складометрі,прошу Вас спеців підскажіть вчому може бути проблема,форсунку поставив на темостійкий клей пробував витягти не получається.
     

    Вкладення:

    • 1.jpg
      1.jpg
      Розмір файлу:
      11 КБ
      Переглядів:
      74
    • 2.jpg
      2.jpg
      Розмір файлу:
      4,2 КБ
      Переглядів:
      75
  2. CAM

    CAM Бригадир

    Повідомлення:
    228
    Симпатії:
    136
    А отвори клей не перекрив?
     
  3. Vasul

    Vasul Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Верховина
    Отвори не перекриті провіряв еластичним тонким шлангом,добавив більше повітря шо йде на форсунки трошки краще но все рівно не те,може бути і ще причина в тому шо у форсунки з 3 дірками щілина була ширша як у стандартної форсунки візуально десь до 1см.
     

Поділитися цією сторінкою