Побутово-майстерський пилосос своїми руками (циклон до побутового пилососу)

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем Voyutichi, 7 січ 2010.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Так, точно.

    Доробив я внутрішній обруч. Допомогло, бочка не зімнулась зв середину. Але надмірне розрідження заломало дно бочки всередину.
    Марно я надіявся, що бочку можна буде ще використати по прямому призначенню. Бочка тріснула.

    Додатковий фільтр.jpg

    Спочатку хотів додати додатковий фільтр (шмату-нетканку, для миття підлоги)
    Заломане дно.jpg
    але потім відмовився, вона швидко нахапала пилюки і її дого треба було вибивати. Викинув її.
    А ось скільки пилюки я назбирав після прибирання приміщення, в якому я чистив свій КЧМ. Можна сказати, що 3/4 цієї пилюки мають походження з котла..
    Кількість пилюки.jpg

    пс. перестає свистіти шланг при забитому фільтрові. Коли виключу пилосос і погримаю по кришці молотком (щоб пилюка з фільтру опала в бочку) труба знову свистить, хоч і стала досить брудна.
     
    Останнє редагування модератором: 7 вер 2015
  2. Taraskin

    Taraskin Підмайстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    свадебный фотограф www.taras-studio.com.ua
    Раз уж пошла такая конкретная переделка, может лучше фильтрующим елементом сделать воду? Ведь качество фильтрации будет в разы лучше! У меня есть пылесос Браун и я его хорошо изучил, точнее его принцып работы, всё очень просто. Попытаюсь на рисунке изобразить его принцып работы.
    В первой камере остаются тяжёлые частицы, потом воздух проскальзывает под перегородкой создавая узкую щель и оставляя на поверхности часть мелкой пыли.
    Во второй камере омывается волной фильтр который также фильтрует лёгкие но габаритные предметы (щепки шелуха и т.д.) последний квадратный фильтр останавливает брызги воды и недопускает их к ротору.
    В качестве фильтра используется поролон но с очень редкими порами наподобии кухонного ёршика для сковородок. Такие материалы продаются на специализированных фирмах занимающиеся фильтрами для кондиционеров и систем вентиляции. Тоесть такой фильтр воздух вообще не задерживает, но поднятую воздухом воду постепенно спускает вниз что и смачивает его увеличивая площадь мокрой поверхности через которую проходит грязный воздух и оставляет на ней свою пыль ))
     
    Останнє редагування модератором: 7 вер 2015
  3. Alligator 31

    Alligator 31 Бригадир

    Повідомлення:
    2.444
    Симпатії:
    98
    Адреса:
    Луганск
    Конструкция интересная :) Но в условиях мастерской такая тонкая отчистка не требуется. Да и чистка такого фильтра слишком трудоемкая операция.
    А вы как его применяете... для каких работ?
     
  4. Taraskin

    Taraskin Підмайстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    свадебный фотограф www.taras-studio.com.ua
    Тонкая очистка нужна для ваших лёгких, а грубую очистку можно сделать и ДО этого фильтра, будете реже менять воду, хотя если в моей системе сделать перелив на нужном уровне, то можно просто подключить систему к водопроводу с очень маленьким напором и будет вам чистота как в больнице.
    Свой Браун использую со своими электро инструментами и не только, когда наглядно видишь какая становится вода после таких операций, всё больше понимаешь что может оставаться в лёгких!:Hi:
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Побутово-майстерський пилосос своїми руками (циклон до побутового пилососу

    Taraskin, коли плануєте втілити свій проект фільтру в життя?
     
  6. Taraskin

    Taraskin Підмайстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    свадебный фотограф www.taras-studio.com.ua
    Re: Відповідь: Побутово-майстерський пилосос своїми руками (циклон до побутового пило

    У меня нет большого производства, а те инструменты что у меня есть я и так уже сейчас подкулючаю к пылесосу.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Побутово-майстерський пилосос своїми руками (циклон до побутового пилососу

    я задумувався над таким фільтром, але поки руки не доходять до спроб. Щось в мене сумнів гризе, що турбіна при якихось обставинах затягне у двигун воду, від чого йому буде миттєва смерть..
     
  8. Taraskin

    Taraskin Підмайстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    свадебный фотограф www.taras-studio.com.ua
    Re: Відповідь: Побутово-майстерський пилосос своїми руками (циклон до побутового пило

    не затягне, на то й стоїть останній фільтр. Доречі середній фільтр можна і прибрати. А якщо хочете перестрахуватися зробіть відстань між водою й останнім патрубком або фільтром 30см і все буде добре beer
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Побутово-майстерський пилосос своїми руками (циклон до побутового пилососу

    Taraskin, я би таки фільтр ставивив після двигуна, на вихлоп з пилососу. Щоб вже і чисто, і безпечно для двигуна.
     
  10. Taraskin

    Taraskin Підмайстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    свадебный фотограф www.taras-studio.com.ua
    Re: Відповідь: Побутово-майстерський пилосос своїми руками (циклон до побутового пило

    Але тоді пил буде йти через турбіну...
     

Поділитися цією сторінкою