Металообробні верстати в столярній майстерні

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем woxhol, 9 лис 2016.

  1. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Та я б і не проти:).Завтра зроблю...як не забуду:facepalm:
     
  2. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    якщо не домовилися, то скиньте мені в приват інформацію.:Hi:
     
  3. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    О,я казав...:-D
    --- добавлено: 26 гру 2016 у 22:44 ---
    наставте собі будільнік:radost:
     
    Останнє редагування модератором: 3 січ 2017
  4. shed1968

    shed1968 Бригадир

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    114
    Адреса:
    майже центр України
    woxhol а шо у Вас з кулачками? за проблема, десь я щось пропустив або не зрозумів. Патрони на 250 там крок спіралі може бути 9 або 10мм, грає роль також ширина паза під кулачек. Поміряйте що у вас, подивлюсь у своїх загашниках.
     
  5. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    В мене проблема на проблемі:-Dділо було так:дістав свій старий 250 патрон,розібрав його і почистив,від'єднав від планшайби і планшайбу поставив на вал,радіальне на посадці-0.25мм а торцеве 0.05,переточив планшайбу,все майже в нулі і поставив патрон,затиснув заготовку і 150 мм від патрона пішла "дроб" на відрізання,так думаю в "чом дело"?dntknwпоставив на патрон індикатор і подавив патрон через важіль як для перевірки підшипника,показало 7 сотих,багато,зняв патрон і попробував вал показало сотку неповнуCrazy,висновок-патрон відгинало на планшайбі.Патрон зняв і поставив назад корейця.:)
     
  6. shed1968

    shed1968 Бригадир

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    114
    Адреса:
    майже центр України
    Патрон відгинало на планшаййбі - малоімовірно, швидше є люфт кулачків в пазах патрона, переміряйте кулачки свого корейця - крок спіралі, параметри паза - невже він геть нестандартний. Попитаю своїх може в когось щось нестандартне валяється. Можна ще металлом відвідувати - бачив задню бабку, патрон, знайомому знайшли люнет. Як варіант будете використовувати два патрона 250 для великих і грубих робіт, корейця для точних.
     
    woxhol подобається це.
  7. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Останнім часом мені везе тільки на "углерод" або таке що дзвенить:-D
    звичайно,по перше діаметр 230мм,паз подвійний,кулачки не нумеровані:-D,нульовий сателіт ледве знайшов..
     
  8. shed1968

    shed1968 Бригадир

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    114
    Адреса:
    майже центр України
    Ну в житті мені також траплялися "комплекти" з трьох різних кулачків, зараз маю таких два комплекти обратних. На заводі бувало хлопці таке чудили!!! була у нас деталь - кулачок, приспособа гімно, ставити знімати паскудно ще й виставляти треба - деталь схожа на букву Р, в результаті деталь обробляли в звичайному трьохкулачковому патроні де 1,2 кулачки прямі а 3-ій обратний.
     
  9. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    В мене до Вас ще було питання що не дає мені спати і жити:-D.Наскільки я зрозумів з прочитаного конструкційні сталі бувають углеродистими і легованими,перші не гартуються,вони набули твердості під час приготування, другі гартуються.Щоб понизити твердість углеродистої її можна "оджечь"від слова "оджиг"і вона стане вже м'якшою безповоротно,в той час коли леговану можна "відпустити" з повторною закалкою,я правильно розумію?Як початковому токарю відрізняти такі сталі щоб не купляти дорогий металобрухт?
     
  10. shed1968

    shed1968 Бригадир

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    114
    Адреса:
    майже центр України
    Термообробці підлягають і вуглецеві і леговані. Гартуються - ті що мають вуглецю більше 0,3%. Закалка - отжиг - закалка - без проблем, (зараз мене технологи поб"ють) не рекомендують взагалі такі фокуси по декілька разів проводити - вуглець вигорає з поверхні, росте зерно, міжкристаллічна коррозія та інше, але ж ви не космічний корабель будуєте. Вкинули поршньові пальці в грубку вранці матимете пластичний металл одиниць 30ашерце. Витягли з грубки темно червоного кольору вкинули в масло - маєте гартовану, відпустили в духовці 250-270 по цельсію - зняли напругу без втрати твердості. На ножових форумах докладно про це пишуть.
    Як відрізнити ніхто не скаже... простіше - надфіль в кишеню - те що не бере або бере слабо 55-60 одиниць - гартована або цементована - поршньові пальці,шкворня, зуби шестерен поверхні які працюють з тертям. Бере впевнено - 35-45 одиниць вали типу півосей, ступиці, шліцеві вали, штоки гідроциліндрів, болти блока циліндрів, арматура під вязку, рессори пружини - відповідальні деталі які працюють в основному з навантаженням, сирець - шківи, кронштейни, арматура під сварку - сільгосптехніка срср.
    --- добавлено: 29 гру 2016 у 22:56 ---
    Старі автомобільні довідники, паспорти станків - інформація по заміні деталей - дає інформацію про матеріал і термообробку деталей.
     
    Останнє редагування модератором: 6 січ 2017

Поділитися цією сторінкою