Своїми руками Креслення саморобного котла нижнього горіння 25 кВт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 7 жов 2016.

  1. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Погоджуюсь. Я так намалював щоб краще було зрозуміти. А як кому робити це вирішуватиме кожен індивідуально.

    Дякую. Поміряйте у себе ширину газоходів і напишіть а я перерахую у своєму варіанті.
    І ширину водяної сорочки між першим і другим газоходом.
     
    Останнє редагування: 13 жов 2016
  2. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    Анатолий у меня 20, другая схема,по факту 2 хода,1 это камера дожига,а другой ход поделен напополам сухой пластиной,так вот так наз.второй ход 22 см, третий 18 см,у Венибе третий вроде по памяти 16,водяная рубашка у меня по кругу везде 2 см,кроме перегородки КЗ и КД, снизу от колосника 3 см вверху 9 см,это для ГВС и тэна сделано.По чистому трехходового это к Юре с Чутово,он все эти нюансы знает,я просто не помню точно,помню только третий должен быть 6 см,или на Строим Дом в разделе отзывы о котлах в теме Слободария про 2-16 есть размеры от и до.
     
    Радіоаматор та peps08 подобається це.
  3. Александрhtcgrn

    Александрhtcgrn Інженер

    Повідомлення:
    753
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    Харьков.Балаклейский район пос.Андреевка
    http://www.umega.lt/index.php?cid=6820&pid=6687 (выбрать кнопку "конsтрукция" )Та тут явно видно,что наклон не для того что-бы дрова не виsли,ну или эти завиsания можно раssмотреть как вторичное предположение (2-х зайцев убили).На риsунке проsматриваетsя,что это первоначально sделано для увеличения sопротивления по аэродинамике.Sлишком уж уклон крут,больше 100 градуsов где-то.Но таким образом еsли тупо наклонить то что имеетsя у Анатолия Ивановича,поменяетsя зазор по щели.Чем дальше,тем ничего не знаю.
     
    striv2008 подобається це.
  4. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    ніколи не розумів ваших повідомлень.

    коли проектую післятопочний газохід я завжди собі уявляю ріку,тобто рух димогазів це течія води тільки догори дном.і всі закони гідродинаміки можна застосовувати і в нашому випадку.ось вода тече широким руслом ,течія повільна.посередині білша біля берга майже нема.коли русло звужується швидкість течії збільшується іт.д. а ми знаєм чим більша швидкість димогазів тим більша теплопередача при широких газоходах на мінімальних режимах гази взагалі можуть не заповнювати "русло"протікати вздовж однієї стінки "дна"і як наслідок різко знижується теплопередача.дальше з допомогою "ріки навпаки"легко можна зрозуміти що опускні канали мають мають перевагу перед підйомними тому що в них повністтю заповнюється обєм димогазами,а загалом вертикалні над горизонтальними газоходами так як там взагалі тепло передається в основному через одну верхню стінку. так само можна змоделювати процеси що протікають в "кишенях"ковпаках,поворотах і з різними перепонами на шляху течії у вигляді каталізаторів,тонелів,підкруток і т.д. до слова дуже інформативно вимальовується картина що до подачі повітря,допустим нам треба найкраще насичити киснем шар води щоб риба в ріці не поздихала:-D
    куда треба подати повітря,зверху,з боків чи з дна???
    тепер конкретніше по котлах кофіцієнт теплопередачі залежить від різниці температури між димоазами і водою і швидкості самих димогазів.температури д. по ходу тракта падає щоб зберегти ефективність теплопередачі треба збільшити швидкість в оостаніх газоходах.
    по перетинах то другий хід 10см2 на кВт, третій 8см, перший вираховуть як топочний обєм.:Hi:
    Анатолій, 3м ТО може бути забагатоdntknw а в тім у вас ТА...
     
    Andriyk2006, kolomiets1, полюс та 7 іншим подобається це.
  5. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    @gucul, також придержуюся такого правила. "по перетинах то другий хід 10см2 на кВт, третій 8см, перший вираховуть як топочний обєм." На Та не думаю , шо 3 м2 на 25 кіл забагато. Тут уже чи 2,5 чи 3 не дуже важливо.
     
  6. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Наголошую про самоочищення . http://coalnet.ru/kotly-na-drovakh-herlt , как дела с КПД . Досвід німецьких хлопців каже , не нижче 170 гр, тобто оптимально 200. В цьому сезоні хочу придержувати 200 на вихлопі з котла , може при цьому залізу і заміряю зверху . Думаю хоча б 70 було. От так все складно .
     
    Останнє редагування: 14 жов 2016
    romankostiv000, полюс, Радіоаматор та 2 іншим подобається це.
  7. Александрhtcgrn

    Александрhtcgrn Інженер

    Повідомлення:
    753
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    Харьков.Балаклейский район пос.Андреевка
    Я напиsал о том же,но очень sжато.На рыбах и пчелах примеры приводить не могу,потому как не очень умный я.Опиsание понятно,даже более чем.Sпаsибо за

    --- добавлено: 14 жов 2016 у 01:59 ---
    З дна))).Вы это обьяsнили на рыбах и воздухе.Я бы sказал : - причиной этого являетsя разная плотноsть двух sред))). Вода 0,9,воздух 1,2 примерно,точно не помню.Не это главное.Тут абы помочь s конвективкой без ошибок желательно.
     
    Останнє редагування модератором: 21 жов 2016
    peps08 подобається це.
  8. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Дякую всім за інфу.:Hi: Я приблизно так і думав. Перший газохід проектую конусом адже разом з газовим вікном це фактично факельний пальник, і правильно зауважив @Александрhtcgrn, в тому числі для
    два інших теж зрозуміло.
    @silverneo, відпишіться будь ласка на режимові максимальної потужності не чути підкіпання води в котлові?
    Бо я в себе виставляю РТ на 90 тільки й того щоб не кипів. Тоді КПД максимальний і ТА прогрівається значно швидше.
     
  9. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    Нет подкипания,не наблюдаю,бывает сычит как чайник,но редко и то это бывает когда СО холодная,а я ему форсаж вваливаю,но не забывайте у меня оч.умный контроллер,дымосос,а это тоже даёт преимущества,он очень крепко и точно следит за Т,может уменьшать мощность вплоть до 1%.И еще такой момент,когда я слишу это сычение,то через какое то короткое время автомат Маевского сбрасывает воздух,он у меня сразу на выходе из котла над термостатом установлен,кислород мать его.
     
    Останнє редагування: 14 жов 2016
  10. Виталий Л

    Виталий Л Інженер

    Повідомлення:
    439
    Симпатії:
    755
    Адреса:
    кременчуг
    Анатолій Іванович.При розрахунку потужності котла чи рахуєте ви площу шахти ?
     
    полюс та Радіоаматор подобається це.

Поділитися цією сторінкою