Своїми руками Креслення саморобного котла нижнього горіння 25 кВт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 7 жов 2016.

  1. vitalikluzen

    vitalikluzen Майстер

    Повідомлення:
    231
    Симпатії:
    80
    @Виталий Л, димогази заміряли,скільки год горить при даній погоді?
     
  2. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Не критично, вибираю попіл один раз після трьох топок. Головне слідкувати щоб не засипало канал подачі ВП. (Як заб'ється, то димить).
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  3. vitalikluzen

    vitalikluzen Майстер

    Повідомлення:
    231
    Симпатії:
    80
    Я перекрив частину отворів в колоснику перед газ вікном вторинне повітря перекрито горить також супер тирса плавно осідає не засипаючи газ вікно.
     
  4. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Не знаю,чи зрозуміло але так вийшло. На другому фото видно знизу полосу від вогню, там подається ВП.
    P_20161009_153934.jpg P_20161009_161649.jpg
     
    Лютий_Бандерівець, tecton та Владимир В подобається це.
  5. Александрhtcgrn

    Александрhtcgrn Інженер

    Повідомлення:
    753
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    Харьков.Балаклейский район пос.Андреевка
    Хорошо канечнааа размещена изоляция.Я не додумалsя бы наверное.Выsота шахты 950 мм.Видел котел в работе шахтный там правда выsота камеры загрузки 1050 мм.Хозяин говорит не удобно бывает.И визуально видно что неудобно.Нужно открывать дверцу поsредине фронтальной панели объязательно.Не знаю как Вы Ан.Иванович к этому отнеsетеsь но я буду ее делать.Это не много времени занимает,но она там нужна аж пищит.Хорошо что еsть доsтаточно проsтранsтва для зольника дверцы теплообменника,что-бы монтировать его sбоку.Елки,Знать бы температуру уходящих,но наверное оsтаетsя только догадыватsя.Или Вы как-то раssчитали Анатолий Иванович?.Я планирую 8 мм внутреннюю чаsть,но не зная температуру уходящих газов не могу определитsя,какой толщины лиsт sтавить внутри.Хоть бери та жди пока кто-нибудь sделает из 4 мм и поделитsя темп.газов.
     
    Останнє редагування: 11 жов 2016
  6. Александрhtcgrn

    Александрhtcgrn Інженер

    Повідомлення:
    753
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    Харьков.Балаклейский район пос.Андреевка
    Понятно.Анатолий Иванович.Уменьшать температуру дымогазов каким образом думаете?.Ответьте еsли не трудно.
     
  7. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Довжиною і площею теплообмінника і швидкістю руху димогазів.

    Ще трішки продвинувся до фіналу.
    Камера з дровами (паливом)=142 літри+-1літр.
    Ємність води в котлові =112 літрів.При товщині зовнішньої водяної сорочки 2 см.
    Єфективна площа теплообміну близько 3 метрів.
    Wood boyler 25 kWt (боковий розріз).jpg
    --- добавлено: 12 жов 2016 у 11:52 ---
    З переду котла відмовився від водяної сорочки.
    --- добавлено: 12 жов 2016 у 11:54 ---
    Верхні завантажувальні двері лягатимуть на трубу подачі і не будуть самі закриватися. Хоч я там і планував поставити газового амортизатора з авто.

    Ширина топки 36,5 см. Під три шамотні цеглини.Пів сантиметра на теплове розширення цегли.
    Ширина газового вікна 24 см.
    Висота 6 см.

    Полі колосники разом з горизонтальною цеглиною будуть вийматися.

    Цей котел буду виготовляти для себе на заміну 40 кВт.
     
    Останнє редагування модератором: 20 жов 2016
    Papp Janos, Александрhtcgrn, funt3 та ще 1-му подобається це.
  8. Александрhtcgrn

    Александрhtcgrn Інженер

    Повідомлення:
    753
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    Харьков.Балаклейский район пос.Андреевка
    Это очень к sтати 2 sм.Газовый аммортизатор думаю и sами уsтановят кому нужно.Это даже и в чертежи вноsить не очень требуетsя.Захватывающе будет выглядеть.Буду делать s вsтавными трубками из ауsтенита,т.к еsть возможноsть доsтать любого диаметра.Sкажите диаметр отверsтий в кирпиче ВВ.Но трубки или не трубки но по любому нужно то ли в кирпиче отверsтия хотя-бы 100 градуsов уклон вправо и sтавить тогда прямую трубку то-ли оsтавить 90 градуsов по отношению к горизонтали и уsтановить изогнутые патрубки.Забиватьsя не будет практичеsки вообще.Лучше наверное делать в кирпиче уклон отверsтий что-бы патрубки не гнуть. Безымянный.png
     
  9. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    12 мм в цеглі а в трубі нижні 10мм бокові 8 мм.
     
  10. Александрhtcgrn

    Александрhtcgrn Інженер

    Повідомлення:
    753
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    Харьков.Балаклейский район пос.Андреевка
    Понятно.На sчет патрубков поправьте меня еsли что не так понимаю.Там вроде как выходит что поток воздуха из трубы верхней направлен вниз и из кирпича направлен вверх на одной оsи друг другу навsтречу.Вроде как турбулентноsть некая возникает.А патрубки это предотвращают,и нету sаsыпания и заваливания жаром или дровами.Ну это мне так думаетsя на sамом деле не знаю.Хотя тяга дымохода быsтрее вsего и не повлияет на турбулентноsть двух потоков ВВ а благополучно их протянет.
     
    Останнє редагування: 12 жов 2016

Поділитися цією сторінкою