Своїми руками Креслення саморобного котла нижнього горіння 25 кВт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 7 жов 2016.

  1. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    буде довше конденсувати на старті, навіть в роботі будь-який котел конденсує при температурі 40С . навіть при охолодженні при потраплянні повітря в обмінник.
    головне - швидко розігріти котел.
     
  2. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    В котлі який зараз працює("труба в трубі з водою") конденсату не бачив ні разу,хіба коли був новий при перших топках,але тоді я не звертав уваги.Зараз характерний смоляний нальот,який інколи на розігрітому котлі чищу.Може із-за низького кпд?Стартує з 25-35гр.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  3. Владимир В

    Владимир В Інженер

    Повідомлення:
    985
    Симпатії:
    1.727
    Адреса:
    Ирпень
    В мене конденсату немає зовсім, нвіть коли на зворотці було 10 град. ТТ/СО/ТА
    працює гравітаційно ... :)! А як би зробив "тонку" сорочку отримав би конденсат
    по повній програмі ... :)!

    Правильно :)!
     
    Лютий_Бандерівець, bogdan_1983 та полюс подобається це.
  4. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    В мене також працює гравітаційно і води в котлі(9-10кВт) близько 100л.

    Значить я помиляюсь
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  5. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    Ви конденсат не бачите, він можливо тече в коробку з попелом. закони фізики ніхто не відміняв. якщо у котла великий наліт сажі- також не буде видно конденсату. якщо поставити кастрюлю з холодною водою на газову плиту- буде конденсат на стінці кастрюлі, на водопроводних трубах холодного водопостачання, конденсат водних парів береться :( то є так звана точка роси)
    - з повітря;
    -з сирих дров;
    - місця розташування котла ( вулиця, або тепла котельня) , системи забору повітря для горіння палива і т.і.
    Але конденсат в тій або іншій мірі присутній завжди
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  6. Владимир В

    Владимир В Інженер

    Повідомлення:
    985
    Симпатії:
    1.727
    Адреса:
    Ирпень
    А от уявіть собі: наповнив ТТ/СО/ТА/РБ 1500 л. холоднючою водою і ... запалив котел,
    думав хоч трохи конденсату та буде, як на інших котлах хоча б при першому пуску,
    дивився, щупав, світив фонариком і .... так і не побачив ... :):-D!
    --- добавлено: 29 січ 2017 у 23:32 ---
    Согласен ... :)! На КСТ проще было увидеть, но тоже не было!
    Вопрос только сколько того конденсата ... :)!

    Пы.Сы. Дрова сухі, дуб ...
     
    Останнє редагування модератором: 6 лют 2017
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  7. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    проведіть експеримент- наватажте повний котел сирими!!! дровима а краще гілками свіжезрізаними коли є рух соків і спробуйте його протопити.
    маю інше питання - яку площу опалюєте і скільки дров спалюєте ? Якщо користувались газом,скільки газу використовували?
     
  8. Владимир В

    Владимир В Інженер

    Повідомлення:
    985
    Симпатії:
    1.727
    Адреса:
    Ирпень
    Я схожий на мазохіста, щоб топити сирими дровами ...ще з минулої весни подбав про дрова ... :)?! Хоча все може бути ... колись ... :)!
    Реальні цифри по витратам дров/газу/єл. єнергії не відповідають звичним уявленням
    про теплоємність палива, але реально такі на 80 (чистих) квадратів:
    - ставив тени, повітряні 6 квт./год.
    - газ котел (при таких морозах) - 16 куб. метрів.
    але + 24 цілодобово + ГВС не було ...
    - дрова дубові 30 кг. на добу ... :)!
     
  9. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    Я вже відповідав в темі "тт котел на улице"
    "Якщо дуб свіжеспиляний то горить він ну дуже погано.Сам минулої зими довозив дуба свіжого не міг розігнати котла ,сичить , димить , не горить, при тому що до цього топив свіжою акаціею то горить добре.Потім привіз ясена (акації не було),тоже горить , хоч і сирий,але хуже акації.Зараз топлю дубом що завозив минулого сезозу - все нормально.Але літом чув як жуки його точать не погано,чути на відстані ( думав ніфіга собі дуб сохне ,аж тріщить) Так що думаю наперед багато заготовляти тоже не добре."

    Минулого сезону топив свіжими дровами (тільки врізав тт котел,і не було сухих дров),спалив біля 2-х ЗІЛів дров і пару легкових прицепів з нарощеними бортами рубленого гілля.
    В цьому сезоні дали субсидію 300 м3 на місяць, допалюю машину дров і прицеп подрібненого гілля.Т в будинку 20-23.Зараз котел стартує з 25-35гр,минулого сезону з 10-20гр.Цією зимою економія дров суттева:
    по перше- дрова рік сохли,по друге- котел швидше набирає Т, т.я. газовий котел цілий день держить Т 40-45.
    Опалювальна площа 130 м2, води в СО до 500л, СО- гравітаційна.
    Коли не було тт котла- в морози біля 20гр. газу спалював 600-800 м3 на місяць.
     
  10. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    Лютий_Бандерівець подобається це.

Поділитися цією сторінкою