Своїми руками Креслення саморобного котла нижнього горіння 25 кВт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 7 жов 2016.

  1. bogdan_1983

    bogdan_1983 Бригадир

    Повідомлення:
    135
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Івано-Франківська область
    Дякую за розяснення.
     
  2. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    Звідки ви знаєте що димогази будуть йти по трьох каналах.
    Вони підуть по одному,коротшим шляхом.
     
  3. kr60502

    kr60502 Інженер

    Повідомлення:
    558
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    Кременчуг
    згідно законів фізики вони підуть по всім трьом, але швидкість буде різною - ви мабуть це і мали на увазі
    для рівномірного розподілу по каналам треба змінювати їх ширину, я так вважаю
     
  4. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    згідно законів фізики щоб йшло повсім каналам треба змінювати не ширину а перетин(читай зменшувати площу ТО)при чому до розмірів при яких проблеми з тягою появляться.Мова йде про підйомні канали,при опускних дійсно димогази розподіляться по всім каналам рівномірно.Якщо не зрозуміло поясню схематично?
     
    Володимир П подобається це.
  5. kr60502

    kr60502 Інженер

    Повідомлення:
    558
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    Кременчуг
    мав на увазі перетин (забув переклад слова сєчєніє)
    я вас зрозумів, але намалюйте схемку, можливо я чогось не врахував
     
  6. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    А як же трубний теплообмінник піролізного котла , неефективний , по різним трубам гази ідуть ? А це практично класика , чи стс пластичатий , що там не так ? По ідеї все це не ефективно , але чомусь так роблять.
    --- добавлено: 2 гру 2016 у 19:55 ---
    Закони фізики хай будуть законами фізики . В трьох підйомних каналах різниця в температурі димогазів 50 гр в середньому. Раз потрібно поміряти і забути те що пишуть на фх великі теоретики.
     
    Останнє редагування модератором: 10 гру 2016
    Дмитрий ДАР та Pyato4ckin подобається це.
  7. kr60502

    kr60502 Інженер

    Повідомлення:
    558
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    Кременчуг
    @юриййй, я теж так вважаю, але давайте почекаєм Гуцула, треба знать всі аргументи, тоді можна щось стверджувати
     
  8. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    При всій повазі до гуцула , мені непотрібні ніякі аргументи, тому що на практиці я це все пройшов. З замірами і таке інше.
     
  9. vitalikluzen

    vitalikluzen Майстер

    Повідомлення:
    231
    Симпатії:
    80
    В чомусь і правий мабуть Гуцул в мене двох рядний трубний то так другий ряд труб значно більше загаджує сажею.
     
  10. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    Юра,ти мене розчаровуєш,хто-хто а ти мав би знати різницю напору примусової тяги і природньої.Чому міряють Т по центру, де навіть в 160-ій трубі димогази не заповнють всю труба(хіба на макс розгоні).
    Приклад,нагадаю,вкотре,закони гідродинааміки можна застосовувати для моделювання руху гарячих газів:
    Безымянный1.jpg
    Яким шляхом піде вода,якщо її подати без напору зверху?
    І яким,якщо знизу?
    Ото ж бо,для димогазів з точністтю до навпаки,різниця лиш що газ завжди намагається притискатись до верху а вода до низу.По цій причині жаротрубні ТО ефективні опускні.
    Та,блін,в неті купа відео котлів з одноходовим ж.т. ТО де вогонь горить лише к-ма центральними трубами.
     

Поділитися цією сторінкою