Теплоакумулятор і пластинчастий теплообмінник,можливі схеми підключення

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем predka, 4 вер 2016.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Я би спочатку розглянув варіант із "двоходим" клапаном. Там не вся вода йде клапаном, а тільки "підмішуюча" частина.
    У Вас на газовому котлі термометр є? Яку температуру тримали зимними ночами?
     
  2. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    Там термометр досить умовний-зелений,червоний сектор,але щоб було тепло думаю градусів 65 потрібно.
     
  3. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Якщо так, то зворотка біля 60?
     
  4. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    В этом и необычность .
    Получается кольцо с участием ТА и теплотрассы . Это кольцо будет жить своей независимой жизнью. Через него можно подключить и котлы и СО .
    Правило врезки такое же как и в гидрострелке - 3D
    Труба.png
    Вот, как пример ,последнее мое подключение . Длина кольца - 50 м ( Теплотрасса в рядом стоящий дом ).
    к этому кольцу подключен и ТТ котел ( с терморегулятором для выполнения роли подмеса обратки ) и СО и теплые пола с терморегулятором для подмеса . Все работает очень удачно на автопилоте 20160821_145705.jpg Металлическая труба - часть кольца ( остальное пластик 32мм) .Мне так удобнее было
     
    predka подобається це.
  5. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    Можливо,точно не скажу.А що воно нам дає?
     
  6. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    В чистом виде конечно другая . Это скажем варианты кольцевой . Но работает очень удачно.
     
  7. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    @gjkzr, Це не то,що я зобразив? IMG_0874.JPG
    --- добавлено: 7 вер 2016 у 21:33 ---
    А система не під тиском?
     
    Останнє редагування модератором: 15 вер 2016
  8. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Это похоже , но немного не то . Кольцевая схема проще, дешевле . Не нужно переделывать старую систему ( кроме врезки двух штуцеров ). Кстати кольцо , что на фото , врезал в газовый котел точно так как показал на схеме .( жаль не сделал фото )
    --- добавлено: 7 вер 2016 у 21:40 ---
    В данном случае под давлением т.к. газовый котел настенный под давлением . Но это не обязательно . Все так же работает и без него . Главное направление потоков .
     
    Останнє редагування модератором: 15 вер 2016
    predka подобається це.
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    На том рисунке стрелочки наоборот.

    Чим менша площа поверхні опалювального прилада, тим гарячішим він має бути.
    От наприклад, деякі виробники алюм. радіаторів кажуть, ніби одна секція дає 120 Вт. Але за дельти 60 градусів - це значить, що різниця між температурою повітря в кімнаті, і середньою температурою поверхні - 60 градусів. Наприклад, в хаті +20, а середня температура поверхні +80.
    Середня температура радіатора +80, це коли подача води в радіатор +90, а на виході +70, тут дельта води (котла) 20.
    Або +88 на +72, дельта 16
    або +85 на +75, дельта 10
    або +81 на +79, дельта 2...
    Чим менша дельта, тим більше води має проходити у часі через радіатор.
    У Вас 100 квадратів і 80 секцій. Я робочу точку шукав виходячи з тієї вигадки, що ніби кожна секція дає 100 Вт.
     
    predka подобається це.
  10. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    @gjkzr, То Ви прононуєте ТА поставити як стоїть котел на фото,далі гідрострілка,а з неї подача і обратка СО?Яка тоді температура буде йти з ТА,якщо нема каліса,а СО поліпропілен?
    --- добавлено: 7 вер 2016 у 22:13 ---
    Так пригадую,що дельта подачі-обратки в мене невелика,бо зимою пробував рукою,не відчувалось великої різниці,хотів насос на меншу швидкість поставити,не було куда,і так на 1шв.Хоча то таке,потрібні цифри,а їх не маю.
     
    Останнє редагування модератором: 15 вер 2016

Поділитися цією сторінкою