Мова про індивідуальне присадибне господарство

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем maxut1979, 28 сер 2016.

  1. Sass

    Sass Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.084
    Симпатії:
    12.381
    Кукурудзу без жодних ГМО на самісінькій органіці (то і є лайно) майя вирощували задовго до інтернету. Будемо в Мексиці, покажу.

    Але тут це не працює. Просто тому, що ніхто не довів, що хімія і ГМО стали кращими та безпечнішими, ніж природні організми та речовини. Максимум, на що що здатні автори, це стверджувати, що "не гірші".

    Я не збираюсь з Вами мірятись кількістю знайомих мені керівників. Можу лише припустити, що Ви знаєте їх не більше від мене, щоб стверджувати зворотнє.

    Якби органічну натуральну їжу багато хто міг собі дозволити, площі магазинів з такою їжею були б як мінімум не менші за звичайні мережеві супермаркети.

    Пропаганда має на меті пропагувати. Не пропаганда такої мети не має. Це - основа. Все інше - наслідки.
     
    Останнє редагування модератором: 6 вер 2016
    Tomash подобається це.
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Останній раз наголошую, тема не про мене.
    Пишіть або темі, або взагалі не пишіть.
    Від Вас такі відповіді:
    1. Покажіть оригінал кукурудзи. Оригінал. Природній.

    2. Яка хімія на ланах використовується гігантами агробізнесу. Тобто назви, формули, яким чином діє, механізм..

    3. Меню одного з володарів тих декількох світових корпорацій, що використовують арсенал з попереднього пункта.

    4. Порівняльний аналіз роздрібних цін, та кількістних показників аудіторії, продуктів харчування з позначкою "еко", та аналогічних без такої позначки.

    5. Опис схожості та відмінностей пропаганди і популярізації.
    Це має бути Ваш наступний допис в цю тему. Або ніякого допису.
     
  3. анрі13

    анрі13 Інженер

    Повідомлення:
    600
    Симпатії:
    937
    Адреса:
    Рівне.

    Це такий хитрий прийом. аби відволікти мене від роботи в горОді?:-D
    --- добавлено: 6 вер 2016 у 17:30 ---
    Згадалось... як в школі вчитель практично, формулами доводив , що 2х2=5.:vo:На все є виправдання та контраргументи.

    Ага, щас піде повний шкільний курс по хімії. Я пас. А якщо ще додати курс вузівської хмімї...:poklon:
     
    Останнє редагування модератором: 14 вер 2016
    Sass та Tomash подобається це.

Поділитися цією сторінкою