Стукає котел. Help!!!

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем mrtog, 22 гру 2009.

  1. Васильсабо

    Васильсабо Майстер

    Повідомлення:
    107
    Симпатії:
    36
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Стукає котел. Help!!!

    правильно-при слабкій циркуляції в цих ктлах виникають зони перегріву і вони можуть такі звуки видавати,що іфаркт можна дістатиbravo
     
  2. bus

    bus Підмайстер

    Повідомлення:
    81
    Симпатії:
    5
    Я вирішив проблему і котел в мене вже не стукає, працює тихенько, зовсім безшумно. Ура! :)
    Зменшив подачу газу на котлі (вентиль приблизно наполовину перекрив). Стукіт при нагріві зник. Батареї тепер повністю прогріваються (раніше були гарячі наполовину висоти). Засікав розхід газу - не змінився. Автоматика на котлі працює нормально, вкл/викл.
    Така ідея прийшла в голову після того, як заглянув всередину котла через дірку запальника. Там я побачив сам пальник в процесі горіння і зробив висновок, що за час експлуатації котла (а це 8 років) щілини для газу в пальнику прогоріли і тепер полум"я занадто сильне.

    Хто що думає про таке вирішення проблеми?
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Стукає котел. Help!!!

    зробіть фото. Прогоряння пальників має місце. Треба просто подивитись наскільки воно пошкодило пальник. У випадку прогоряння я глушив отвори, які прогоріли, куском жесті, так як полум"я могло проскакувати через цей пропал у середину пальника. Бабахкало досить голосно.
    Якщо ви не бачите прямого пошкодження пальника і вам тільки здається, що отвори для газу збільшились - тоді нічого не прогоріло, просто пальник, який встановлений на вашому котлі, запотужний для нього..

    Добавлено через 3 минуты 17 секунд
    якщо пальники візуально цілі, то відрегулюйте подачу газу так, щоб котел майже не відключався (горів постіно). Це буде найекономніший режим.
     
  4. Васильсабо

    Васильсабо Майстер

    Повідомлення:
    107
    Симпатії:
    36
    Адреса:
    Львів
    різке зниження подачі газу зніме Вашу проблему до тих пір,поки не виникне потреба в збільшенні потужності(мороз),тоді прийдеться додати газу і все може повторитися.Котел,при нормальній циркуляції теплоносія,не повинен ні підкипати ні стріляти.Попробуйте добре прочистити теплообмінник котла.
     
  5. bus

    bus Підмайстер

    Повідомлення:
    81
    Симпатії:
    5
    Re: Відповідь: Re: Стукає котел. Help!!!

    Доречі, колись в мене котел цілий сезон в такому режимі відпрацював.
    Якось прийшов газовщик з кривими лапами і (напевно) ненароком надламав тонку мідну трубочку в тому місці де вона входить в таку мідну бочечку (кароче поламав систему регулювання температури). Пару днів я не міг зрозуміти, що там таке жирне береться і звідки. А це гліцерин втікав... :( Через декілька днів котел зробив спробу закипіти, але я вчасно це побачив. Регулятор температури перестав працювати зовсім і я вийшов з ситуації вище описаним методом - скрутив подачу газу настільки, щоб вогонь не погас, і температура щоб трималась така як треба. Думав газу більше напалю за зиму, а вийшло навпаки. :)
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Стукає котел. Help!!!

    bus, поставте циркуляційний насос, не жміться.. :)
     
  7. bus

    bus Підмайстер

    Повідомлення:
    81
    Симпатії:
    5
    Re: Відповідь: Re: Стукає котел. Help!!!

    Але ж тоді з"явиться залежність від електрики (чого не дуже хотілось би).
     
  8. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    Re: Відповідь: Re: Стукає котел. Help!!!

    можно поставить безперебойник...
    хотя бы на некоторое время хватит..
    но можно (думаю себе купить) купить дизель генератор...
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Стукає котел. Help!!!

    коли нестане електрики - будете палити , як палите зараз. Нічим ви не ризикуєте..

    Добавлено через 1 минуту 0 секунд
    то тільки на дуже-дуже аварійний випадок.
     
  10. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Стукає котел. Help!!!

    ну черт его знает, еще одна такая зима как эта и всё может быть...
    только вот нужно кабель еще провести, то ли в щиток(тогда нужно ставить кокой-то переключатель) то ли тупо до котла....
     

Поділитися цією сторінкою