Креслення саморобного ТТ котла 19,9 kW

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем gjkzr, 20 сер 2014.

  1. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    peps08, вибачте можливо не уважно читав Вашу тему. Чи потрібно гільзувати димохід для такого котла?
     
  2. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Vovik07, розжуйте що значить

     
  3. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Діло в тому що мій будинок старий і димоходи збудовані з цегли ще під кахельні пічі. Коли я замінив свій старий АГВ на новий котел , то від конденсату який утворювався комин розвалився:-[. Прийшлось вставляти нержавіючу трубу як у Вас в 40 - му котлі. В мене є ще один димохід без труби. Чи можна використовувати такий котел без нержавіючої труби? В нас деякі майстри вставляння труби в комин називають - гільзуванням ( ну в принципі там декілька способів). Можливо я не так висловлююсь , чи не так щось розумію , то шановні майстри поправте мене . Буду вдячний за науку..:Hi:
     
  4. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    я теж наскільки знаю, це називається гільзуванням, і для цього котла я думаю що воно потрібне
     
  5. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Vovik07, я теж схильний до того що гільзувати потрібно.
     
  6. Онуфрий

    Онуфрий Бригадир

    Повідомлення:
    91
    Симпатії:
    162
    Адреса:
    Украина Чернівці
    В мене теж димохід розвалився від нового газового котла. Думав поставлю ТТ котел не треба буде гільзувати, адже температура димогазів ТТ котла на порядок вища, ніж у газового. Але є нержавіючі труби (прямокутні 110*230мм) то поставлю їх і не буду переживати.
     
  7. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Так от проблема в тому що майстри які мурували димохід були напевне не зовсім майстри:down:. Бо не знаю чи зможу впхати в цей димар трубу?!.
    peps08, можна попробувати трубу 120, не буде замало?

    яка ціна метра такої труби ? Сьогодні дивився 130 труба приблизно 130 наших.
     
  8. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    Кругла 160, на нашому лохотроноринку коштує 180, з нержі.
     
  9. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Забув дописати , в мене на дачі стоїть котел калвіс ось такий http://www.volyn-kalvis.com.ua/articles.php?lng=ua&pg=91 підключений до негільзованого димоходу . Вже 3 роки працює якби все нормально, правда комин отеплений пінопластом вище даху.
    Хоча Онуфрий мабуть Ви праві краще загільзувати і не переживати , бо в мене на пінопласті місцями коричневі плями від паління дубом.
     
  10. Онуфрий

    Онуфрий Бригадир

    Повідомлення:
    91
    Симпатії:
    162
    Адреса:
    Украина Чернівці
    Vovik07, У нас я брав по 75 грн. за метр (нержавійка 110*230). Правда, то було рік тому.
    --- добавлено: 29 сен 2014 в 20:54 ---
    Anjey217, Ви маєте на увазі ринок" Калинка", бо я там брав.
     
    Останнє редагування модератором: 9 жов 2014

Поділитися цією сторінкою