Димоход і вентиляція врізані в одну шахту

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем djmixer, 24 лип 2016.

  1. tacha79

    tacha79 Майстер

    Повідомлення:
    341
    Симпатії:
    68
    Адреса:
    Киев
    А димо/вентканали чистить пробовали? может они паутиной заросли, начинать надо с подвала.
    И ещё как вариант (сам такой) кто-то по стояку переделывал у себя дымо/вентиляцию и пробурил лишнего, соответсвенно нарушилась вся аэродинамика по стояку.
     
  2. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    хай напишуть письмовий припис.

    або проект або влаштування хибне.
    тут як мухи і котлети потрібно розмежовувати.

    такі речі потребують обстеження існуючого стану єкспертною або проектною (де є експерт) конторою, або сертифікованим спецом. Складається звіт.
    Результатом обстеження повинно бути
    а) відповідність будівельним нормам проету з встановлення котлів
    б) відповідність влаштування проекту та нормам,
    в) схема вентканалів з обмірними кресленнями
    г) перелік недоліків та способи іх усунення з доведенням до норм.

    осбб повинно бути зацікавлене в наявності хоча б схем інженерних мереж. як нема де найти креслення, то встановлюється обстеженням (огляд, виміри ....)
    жеки перевіряли вентиляцію, а тепер це повинно робити осбб.
     
  3. djmixer

    djmixer Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Вони запропонували 2 варіанта - або складати акт про несправність димоходу, і відключати від газу весь будинок, причому без газу він буде не один місяць, бо нема проекту. Або поки тимчасово закрити мені вентиляцію і вирішувати цю проблему на рівні осбб.

    Якшо не влаштовує другий варіант, то роблять по першому.

    Звичайно, але я цього зробити не можу, бо не являюся власником димоходів і вентканалів. Власником є ОСББ. Тому робити це і відповідно оплачувати має ОСББ. Вони цього робити не хочуть.
     
  4. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    тут потрібні аргументи з вказанням не відповідності вимогам
    все інше понти.

    а) у кого?
    б) отой звіт і буде проектом, бо буде встановлено відповідність чи не відповідність вимогам
    або Ви всі "попали" на самочинне. а це теж приведе до остеження та звіту з кресленнями


    це не заважає обстеженню, де замовником обстеження є окремий мешканець осбб .
    керівництво осбб дуркує, бо не баче наслідків для всього будинку, особливо коли нема загального проекту, виконаного у відповідності до норм на момент проектування.
     
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    То нехай сидять без газу.
     
    buddybuild подобається це.
  6. Виталий Л

    Виталий Л Інженер

    Повідомлення:
    439
    Симпатії:
    755
    Адреса:
    кременчуг
    12 год назад я тоже устанавливал газ котел в квартире.проект делали в нескольких экземплярах .в каждой квартире есть проект где все указано . где дымовой канал. где вентиляция. где вытяжка.
     
  7. djmixer

    djmixer Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Ну по перше без газу буду сидіти і я, по друге мене бабки з підїзду забьють камнями.

    Основний аргумент у газовиків такий, що димовий канал в якому у мене вентиляція - закінчується у квартирі сусіда знизу, і нижче не іде.

    Вони кажуть, що це часта помилка при будівництві у кирпічних будинках і вони періодично виявляють такі штуки.

    Можна було б усунути це, але проекта у нас нема. На основі яких документів я замовлю проект, і хто за нього заплатить? Адже проект не можна зробити від фонаря - треба проект будинку, різні погодження в газовому і т.д., я цього зробити не можу, бо я не відповідальна особа і мені не належать ці комунікації, мені ніхто не дасть печатку осбб, голова осбб нічого не підпише.
     
  8. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    Стаття 39-2. Огляд, обстеження та паспортизація об’єктів
    3. Обов’язковому обстеженню підлягають об’єкти, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми та значними наслідками (III, IV та V категорії складності), а також багатоквартирні житлові будинки незалежно від класу наслідків (відповідальності).
    http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/3038-17/page3

    повісьте на лоба директору осбб
     
  9. Виталий Л

    Виталий Л Інженер

    Повідомлення:
    439
    Симпатії:
    755
    Адреса:
    кременчуг
    А на основании каких документов устанавливали газ котли ? копии проекту должны быть в гор газе.(рабочий проект газификации жилого дома)
     
    Роман__ подобається це.
  10. djmixer

    djmixer Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0

    Я йому приносив почитати правила безпеки систем газопостачання, більшість із яких у нас не виконано, але він відмовився.

    А чи є якась відповідальність за порушення цих правил?
     

Поділитися цією сторінкою