Модернізація КЧМ

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Voyutichi, 17 гру 2009.

  1. Влад 1503

    Влад 1503 Майстер

    Повідомлення:
    109
    Симпатії:
    69
    Можливо його ціле село так називає (:
     
    satok подобається це.
  2. gvf56

    gvf56 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    15
    Десь чотири роки тому, дзвонить брат і каже, що теща купила сучасного газового котла, а КЧМ викидає. То я його забрав собі як резервний дров'яний до газового. Тим літом зробив йому ревізію, але не встиг зробити СО. Цьогоріч, в вересні, зробили систему опалення із того КЧМ і газового котла . До сьогодняшного дня топлю тільки КЧМом. Що сказати? Чемодан без ручки - нести важко, а викинути жалко. Експлуатувавсь він на газу, тобто він як новий в середині. Наружу я також видраїв і перефарбував, замінив азбестову теплоізоляцію під обшивкою та загерметизував щілини між секціями котла високотемпературним герметиком. У чавунного перехідника з котла до комина було відбите вушко то я зварив свою коробочку. Димохід у мене 150- й сендвіч (всередині один метр +
     
    satok та Piter_Pen подобається це.
  3. Piter_Pen

    Piter_Pen Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    9
    Та розбирати дуже не хочу думаю тільки іржу цю якось з чистити отеплити ну і добовити щось ну наприклад
    вузол підмісу але всерівно не захистить цегляний димохід та і гільза від газового закоптится а гільзувати 110 то можна взагалі не починати.ІМХО
    P.S Але років 8 тому пробував і кран не той відкрив і трохи закипів але зараз до системи підєднаний і не тече хіба іржа тримає а після чистки і запуску прорве.Тоді вже прийдеться розбирати і перемотувати.
     
    Останнє редагування: 10 гру 2016
  4. gvf56

    gvf56 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    15
    Вибачаюсь, щось заглючило і тільки половина пішла. Продовжую.
    + коліно 90* з чорної пофарбованої труби). При першому ж запуску потік конденсат, знайшов таки дірки (низ не герметизував). Потім, з часом, перестало в ті дірки текти, так при пуску холодного котла, тече по дверкам. Зараз котел всередині весь в блискучій шубі. Розпалювати на максимум не можу, бо внутрішня частина димоходу сильно розігрівається і починає воняти фарбою. Картаю себе що не перефарбував зразу, а хотів же. І ще. Димар закінчується дефлектором типу " парасолька". Так от із тієї парасолі капає конденсат та вітер задуває дим аж до середини останньої секції. Димар в мене рядом з будинком прив'язаний до щогли із профільної труби 60х60, то конденсат капає на землю та на горизонтальну частину димохода.
     
    Piter_Pen подобається це.
  5. gvf56

    gvf56 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    15
    як тільки починаю писати , зависає планшет і ні на що не реагує І це тільки на цьому сайті. Перед цим написав великий допис і прийшлось вимикати повністю - все пропало. Попередні дописи з трудом відправив. На інших форумах все нормально.
     
  6. satok

    satok Майстер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Україна,Косівский р-н,Стопчатів
    Спробуйте Tapatalk
     
  7. Piter_Pen

    Piter_Pen Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    9
    gv
    А фото цього всього зробити можете...а від фото ходу модернізації теж не відмовлюсь.
    Я це правда писав до попереднього посту але щось не опублікувало.
     
  8. satok

    satok Майстер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Україна,Косівский р-н,Стопчатів
    Та читайте тему тут вже все є.
     
  9. gvf56

    gvf56 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    15
    фото 20151004_124357.jpg 20161211_174611.jpg 20161211_174534.jpg 20161211_174632.jpg 20161211_174654.jpg
     
    Barabashka86 та Piter_Pen подобається це.
  10. МіхВал

    МіхВал Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Дніпро
    дійсно що чумодан. два роки юзаю свій кчм. буду варить піролізний. а свій подарую пасинку, хай годує його.
     

Поділитися цією сторінкою