Де і чим тоненько поторцювати дошки? Help!

Тема у розділі 'Деревообработка', створена користувачем mawius, 21 чер 2016.

  1. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Щe пробував Dufa, сподобались іхні засоби, воно нe лак називається в них а якось по іншому, використовував і для внутрігніх і наружних робіт.
     
  2. Novell

    Novell Прораб

    Повідомлення:
    159
    Симпатії:
    252
    Адреса:
    Киев
    лазурь скорей всего =) щас стало модно так называть разбадяженые лаки =)
     
  3. mawius

    mawius Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    17
    Всім доброго дня!
    Чергове запитання. Якщо є старий паркет, покритий лаком, в розібраному виді, товщиною 14мм, то чим краще зменшити товщину до 10мм (точність важлива), так, щоб з обох сторін паркетинки мали "товарний вигляд", без лаку і сколів? Паркетинок багато, тому потрібен найефективніший метод. Будуть використовуватися не за призначенням, тому циклювання не підходить.
    Циркуляркою (обрізати з двох сторін по 2мм)? Рейсмусом (кажуть ножі від лаку затупляться скоро)?

    Ще одна моя нещодавня робота. Вирізав з винограду який знайшов в інтернаті, коли шукали з дітьми дров на розведення вогнища:

    befor_after.jpg 1.JPG 3.JPG 6.JPG 7.JPG
     
  4. Novell

    Novell Прораб

    Повідомлення:
    159
    Симпатії:
    252
    Адреса:
    Киев
    змиючка на 5+
    циркуляркой точно не сгонишь толщину да и кольца от пилы останутся...
    только рейсмусом... ножи да сядут очень быстро.... сначало надо чемто снять ЛКП, дальше рейсмусом... есть вариант сделать рейсмус из электро рубанка.



    только с лифтами в твоем случае можно несильно заморачиваться просто выставить 4-6 раз для сгонки нуждной толщины да и все. и ножи стоят недорого можно палить (на мой джет комплект 800грн стоит). взять подешевле для лака и подороже для финального прохода чтоб чисто было....

    PS: думаю больше чем 0,5мм за раз не возмешь, финальный проход яб 0,25 делал, чтоб чистенько было.
     
  5. mawius

    mawius Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    17
    @Novell, дякую!

    Але... ммм... щось то не звучить просто... :(

    Невже від торцьовки залишатимуться круги? Паркетини дубові, сухі. Як на рахунок стрічкової (ленточной) пили? Мабуть з нею точності не добитися?
    Приспособа з рубанком виглядає трохи геморойно, але якщо іншого варіанту не буде, то доведеться думати.
    Тупити ножі на рейсмусі "дуже швидко" не хочеться. Так як потрібно "опрацювати" великий об'єм, так би мовити на "постійній основі", і потрібен самий економний варіант.
    А може спочатку на торцовці зняти полаковану сторону 3мм, а потім уже на рейсмусі знімати з двох сторін по 0.5мм?
    У мене поки немає жодних інструментів, і навіть немає місця де це все робити, але є купа ідей і бажання творити. Але перш ніж кидатися щось робити, хочу проаналізувати чи варто за це братися.
     
  6. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    @mawius, шукайте шліфувально-калібрувальний верстат. Рейсмус і циркулярка не допоможе.
     
  7. tpsega

    tpsega Інженер

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    524
    Адреса:
    Ужгород
    а он чем поможет? сначала нужно лак снять...
     
  8. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    так наждачка лак і зніме. Чи краще після кожної дощечки ножі міняти?
     
  9. mawius

    mawius Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    17
    @Олександер_1, дякую за пораду!

    А на ці верстати-станки є демократичні ціни? А то в інтернеті знайшов якісь тільки дуже дорогі. У мене зараз немає промислового виробництва, щоб вигідно було вкладати кілька десятків тисяч грн. Поки мені потрібно для регулярних "поробок". Які мінімальні ціни на пристойну якість таких станків? Можливо є якась інша назва у цих станків? Може я дивився тільки на дорогі промислові варіанти.
     
  10. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Я мав на увазі не купити, вони дійсно дорогі. Шукайте майстерні в яких є такий станок.
     

Поділитися цією сторінкою