Засипали листами про котел 10кВт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 28 лис 2014.

  1. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Білий дим є майже завжди. Думаю, що вологі дрова, так як поки був тільки нижній піддув то тік зверху з кришки конденсат. Поки що експериментую з різними способами горіння.

    А скільки кг. дров у вас горять 6 годин? У вас тільки нижній піддув? Як герметизували кришку зверху?
    В мене нема досить акації, топлю поки що різним старим дров'яним мотлохом. При нинішніх морозах за добу горить близько 20 кг, дров'яного мотлоху.
     
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Щось мало дуже.
     
  3. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    А скільки не мало? Чесно кажучи останній раз не зважував, сказав на око, але думаю що якщо брати по максимуму, то не більше 30 кг.
     
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Власне, я також не важу, але у мене повна велика тачка на дві доби.(при теперішніх мінусах)
     
  5. Валерон К

    Валерон К Прораб

    Повідомлення:
    488
    Симпатії:
    378
    Адреса:
    Черкащина
    В кг.не знаю,потрібно зважити порцію,самому цікаво.

    Так нижній,плюс ВВ по боках при вході в газове вікно.Пробував подавати повітря зверху без ВВ,щось не сподобалося,паливо швидко прогорає та й Т котел не ту набирає.

    Ще одне до Вас питання буде.В котлі якісь перегородки робили,щось на зразок турбулізаторів чи гази просто проходять через весь котел без перешкод?
     
  6. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    І тачки бувають різні, і вага самих дров різна. Та й при різній геометрії дров наповнення тачки може суттєво відрізняться. Щоб хоч якось зрівнювати треба зважувати.
    --- добавлено: 3 дек 2014 в 13:31 ---
    Конструкція котла приблизно така [​IMG]
    Перед самим верхом, куди вказує цифра 1 поклав НЖ пластину з проходом газів по задній стінці котла.
    При інтенсивному горінні Т на виході з цього котла десь близько 200 градусів. При не інтенсивному горінні, тече конденсат.
     
    Останнє редагування модератором: 11 гру 2014
    Валерон К подобається це.
  7. Валерон К

    Валерон К Прораб

    Повідомлення:
    488
    Симпатії:
    378
    Адреса:
    Черкащина
    Така проблема і в мене проявилася.Сьогодні ввечері,якщо нічого не помішає,бо зараз пишу з роботи, більш детальну інформацію викладу у вигляді фоток.
     
  8. Валерон К

    Валерон К Прораб

    Повідомлення:
    488
    Симпатії:
    378
    Адреса:
    Черкащина
    Зважив повну закладку,вийшло 15 кг,ось такі дві миски
    Фото0210.jpg
    Тобто одна закладка на 6 год. як мінімум,множимо на 4 виходить 60 кг.на добуO=-.Щось багатувато виходить.В будинку зараз 27 гр.:pна вулиці -8 вдень,вночі -15.Опалювальна площа 100 м2.Горить на самих мінімальних режимах,мабуть потрібно зменшувати газове вікно,яке становить розмірами 120х80мм.Тиждень назад топив тільки зранку до вечора,на ніч глушив температура в будинку піднімалася до 25 гр.,а вранці падала до 20 гр.,але розхід дров був такий самий як і зараз топлю цілодобово.
    Ось такий жар перед закладкою дров.Там видно футеровку по периметру бочки,але потрібно далі підняти бо інколи зависають дрова.
    Фото0211.jpg
    Декілька відео моїх перших іспитів.Зверніть увагу на вихлоп,його просто немає,при спалюванні вологого палива.А з котлом не можу досягти такого результату:stena:



     
    Voyutichi та Андрей59 подобається це.
  9. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Я зважив свою, на добу з моменту як похолодало вночі до - 16, спалюю 30 кг на 80 м. кв. Температура в хаті до 20, це вже нам жарко. Якось не додивився, трішки перетопив, так вранці отримав наганяй, у ночі відкривали вікна, бо не було чім дихати. Коли в хаті 17 то це вже дуже холодно. Стараємося нижче ніж 18 не опускати.
    Також коли пробував без котла, то дим був чистий. ......
    --- добавлено: 3 дек 2014 в 17:50 ---
    Подивився відео. Думаю, що при випробуванні не було диму тому що температура вихідних газів була дуже високою і волога не конденсується в повітрі. А після котла, температура значно нижча, і волога конденсує.
     
    Останнє редагування модератором: 11 гру 2014
  10. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Реальный расход при

    Это 7-8 кВт/ч
    Уменьшите при утеплении дома
    --- добавлено: 3 дек 2014 в 18:33 ---
    Подозрительно мало .
    2.5 кВт/ч . Если только дом 40 м2
    --- добавлено: 3 дек 2014 в 18:35 ---
    Тогда еще можно понять как то . У каждого своя мерка тепла . Я зимой меньше 23 не понимаю
     
    Останнє редагування модератором: 11 гру 2014
    Валерон К подобається це.

Поділитися цією сторінкою