Вихідні на природі

Тема у розділі 'Туризм и путешествия', створена користувачем Михайло Маломитницький, 5 чер 2016.

  1. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    За палатки: сам ночував разів зо два в палаткі, дійсно пробиратися дуже цікаво,не звично і все бачиш по іншому ніж ввечері. В маркетах податки хоч і одноразові, але в епіку була величенька ( на 2місця) близько 150 грн- для розуміння чи воно взагалі потрібно думаю недорого.
    Не зовсім розумію претензій до пиляння бензопилою і необхідності купівлі дров- багато ж сухостою який пиляючи проводиться прибирання території .
     
    Voyutichi, Дед Хоттабыч та leshiy_40 подобається це.
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @bogdansv,
    В наметах ночував неодноразово, але зупинився на ночівлю в бусові. У мене WV Т-3 на моторному відсіку получається повноцінне двухспальне ліжко. Маю все необхідне для багатоденних мандрівок, беру із собою і велосипеди(щоб не нудьгувати на одному місці).
    Тут, на теренах тирнету натрапив на форум Австралійських кемпероводів, є багато цікавого, кортить спробувати.
    Удачі в мандрах!!!:Hi:
     
    Neighbor, Дед Хоттабыч та bogdansv подобається це.
  3. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Сухостій можна позбирати і відрізати ручною пилкою для обрізки дерев. Навіщо вивозити дітей і близьких людей, щоб там мордувати їх ревінням і смердінням?!!!
     
  4. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Так то будe : тато привіз сімю на відпочинок і пів дня (образно)пропадає хтозна дe пиляючи дрова. А потім щe повeртається потний,вонючий і т.д.
    У кожного своя думка , алe я нe засуджую за цe.
     
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Якщо їхати заготовляти дрова, то із бензопилою однозначно. А на відпочинок лише із своїми дровами, не важливо, до лісу чи озера. Брати, найкраще, дубові, або букові, ну якщо гурман, то іще пару полін фруктових. Зазвичай, там де організовані зони відпочинку, дров - днем з вогнем, або продаються по ціні...(дорожче м'яса).
    Все пройдено давно.
    Удачі в мандрах!!!:prapor:
     
  6. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Всегда в походах имел маленький топорчик. Но коротко дрова не рубали, а ложили звездой три-четыре ...-зависит от толщины и что готовишь. Вчера баловал внуков юшкой из толстолобика,леща, карася,судака и окуня! Внукам положил судака и окуня и икру толстолобика.(что б без костей!). Внучка спрашивает показывая на икру- Деда, а что это такое. Я отвечаю-Икра! А я такое не люблю, мне больше нравится рагу...:-D. Мы долго хохотали. А пока хохотали дети распробовали икру не только в своих тарелках...
    Вечер удался!!! Да! Влад! Готовили на твоих рагульках! Я их сохранил.
     
    Voyutichi подобається це.
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    А хто користувався ручною пилкою-"струною"? Воно щось варте уваги? Бо на ровер брати дружбу-2 якось напряжно..
     
  8. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    колись бачив-працює... кажуть у десантників і спецури використовують.
    --- добавлено: 28 чер 2016 у 22:03 ---
    гугол не знає хто такі австралійські кемпероводи...:grabli:
    --- добавлено: 28 чер 2016 у 22:06 ---
    Ну, він що приїхав заготовити на зиму три складометри дров? На багаті в казанку зварити суп чи чай потрібен оберемок дров! :facepalm:
     
    Останнє редагування модератором: 6 лип 2016
  9. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Гугл знає все, ми не можемо йому пояснити свою забаганку.
    http://forums.kombiclub.com/forums/camping-australia.76/ :Hi:

    (із моїм знанням інгіш, я користуюся перекладачем)
     
  10. Neighbor

    Neighbor Прораб

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    287
    Адреса:
    Чернівці
    Теж хочу якогось буса для подорожей, в ідеалі хочеться переробити на кемпер якогось спрінтера (правда де спонсора взяти). Також подобаються варіанти дерев’яних будиночків, що вантажаться на евакуатор і їдеш куди завгодно, а коли не потрібно, то залишаєш на певному місці і евакуатор використовуєш по призначенню.
     

Поділитися цією сторінкою