Дробилка для яблок

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем ЮраНовик, 5 чер 2016.

  1. Vitalik Xm

    Vitalik Xm Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    590
    Сік швидко окислюється, в ідеалі харчовий пластик, ще кажуть, яблучний сік містить щось дуже корисне, що при взаємодії з киснем пропадає через 10хв. тому радять пити сік прямо з преса. ще чув, що модний буржуйський сік при розливі зверху банки вкачують якийсь газ (як в олію). Але може це тільки кажуть....
     
  2. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Я рубаю садовим подрібнювачем. Оскільки на меті є отримання соку, а не пюре, то все влаштовує, правда швидкість трохи менша.

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
  3. ЮраНовик

    ЮраНовик Прораб

    Повідомлення:
    662
    Симпатії:
    437
    @FENCER,
    Пюре как раз и делается для лучшего выдавливания сока .
     
  4. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Не знаю, рубаю у "щепу" надвечір. Залишаю на ніч у неіржавіючих ємностях по 100 л. Вранці зливаю уже освітлений сік, десь 20 відсотків, а залишки під прес. Годин з 12 підтягується клієнтура на сирець. Жмиху лишається відсотків 15 об'єму. Та й той свині з'їдають.

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
    ЮраНовик подобається це.
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Вітаміни.
    --- добавлено: 8 січ 2017 у 23:04 ---
    Частково вітаміни руйнуються від контакту з металом. Особливо вітамін Ц. В ідеалі всі частини тих пресів і дробилок мают: бути з пластику або дерева.
     
    Останнє редагування модератором: 16 січ 2017
  6. chester7690

    chester7690 Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Іржа .
     
  7. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Іржа пeршим охапком яблук змивається. У мeнe корморєзка , там після простою вся вона рижа, як кидаєш пeрший дeсяток яблук то промиває кислотою і вжe чистeнька гарна
     
  8. Петорвич

    Петорвич Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    киев
    подрібнювач супер, щодо чорного металу, нічого страшного, потрібно побачити, як сік роблять на виробництві, а тоді щось писати, за час переробки нічого з ним не станеться. А от з пресом проблеми, тряпочки, ящички, приспособи і т. п.
    Основа пресу чудолва, потрібно виготовити з барабану пральної машини (попереднь насверливши отворів, відрізавши лишок та розпилявши по висоті) розбірну бочку, а всередину простий кропивяний мішок, або виготовити з дубових, ясинових брусків туж розбірну бочку - тобто виготовити аналог Молдавського пресу ємкісю бочки приблизно 50-70 літрів.
    за допомогою іншого за конструкцією подрібнювача та молдавського пресу з мішком за 1 годину при хорошому темпі 2-3 чоловіки можуть переробити до 4-6 мішків яблук, тож кого цікавить пишіть розповім подробніше
     

Поділитися цією сторінкою